Apple хоче найняти нейробіолога для роботи над новим проектом

Фахівці впевнені, що компанія знаходиться в пошуку експерта по створенню окулярів віртуальної реальності нового покоління.

Компанія Apple прагне бути кращою завжди і у всьому. На цей раз «яблучний» технологічний гігант збирається розширити штат, що займається розробкою програмного забезпечення. Тепер до програмістам приєднається справжній нейробіолог. За заявами експертів, спеціаліст по роботі нервової системи людини необхідний компанії для створення окулярів віртуальної реальності. Сама ж компанія свої плани не афішує, а вакансія на офіційному сайті вкрай розмита.

В публікації сказано, що компанія збирається найняти фахівця з 5-10 або більш роками стажу роботи над проектами з дослідження нейронних кореляторів сприйняття. Майбутній працівник Apple також повинен володіти знаннями в мультисенсорних і сенсорномоторных з’єднаннях, нейронному шифруванні і розшифруванні. Чутки про створення гарнітури для віртуальної реальності з’явилися після того, як компанія придбала стартап орієнтований на створення таких окулярів і шоломів. Тім Кук розповів інвесторам, що нова сфера на даний момент є найбільш перспективною, і в роботі над доповненої реальністю беруть участь понад 100 інженерів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh