Життя

Документальні фільми, які змінять ваш світогляд

Це кіно пропонує винятковий погляд на історію, сьогодення і майбутнє людства, матеріал для роздумів, розширює свідомість і світогляд.

Це кіно пропонує винятковий погляд на історію, сьогодення і майбутнє людства, матеріал для роздумів, розширює свідомість і світогляд. Документальні фільми з цієї збірки містять факти, нові ідеї та концепції, які поки ще недостатньою мірою висвітлені наукою.

1. Вік Особистості (Вік егоїзму) / The Century of the Self

Документальний фільм «Вік егоїзму» складається з чотирьох частин, які описують як великі корпорації і політики використовували уявлення Фрейда і постфрейдистских течій про людську природу, щоб маніпулювати суспільством і суспільними цінностями в 20 столітті. Особливу увагу приділили впливу Едуарда Бернайса, «батька суспільних відносин» і племінника Фрейда, американську культуру, бізнес та політику. Це добре продуманий документальний фільм з цікаво побудованим розповіддю.

2. Космос: Персональна подорож з Карлом Саганом / Carl Sagan’Cosmos s: A Personal Voyage

Це культове кіно часто називають «найбільшою навчальної серією всіх часів», не втратила актуальності навіть через 30 років. Карл Саган — вчений-астроном і біолог, відомий популяризатор науки, володів дивовижною здатністю — говорити про складні поняття простою мовою і без шкоди для змісту.

Фільм розповідає як про пристрій всесвіту, так і історії життя та історії людства. Якщо вас хоч крапельку цікавить, як влаштований Всесвіт, вирушайте в 13-серійне подорож в космос з цим документальним серіалом.

3. Любов, реальність і перехідний період / Love, Reality, and the Time of Transition

Цей документальний фільм наближає нас до роздумів про «нову епоху», на тему «Все, що тобі потрібно – це любов», ставити під сумнів всеосяжність слова «любов» і відмова від негативної реальності. Що ж це за почуття і чи правильно ми його розуміємо?

4. 2012: час змін / 2012: Time for Change

Кіно, зняте під керівництвом Даніеля Пинчбека, охоплює такі теми, як стабільність, розум і розширення свідомості, енергія, духовність, племінні ритуали, психоделічні пережиття, економіка, соціальні відносини і багато іншого.

У картини досліджують постійно зростаючі проблеми, з якими ми стикаємося, і пропонують несподівано продумані рішення, вже доступні для впровадження через використання сучасних технологій.

5. Корпорація / The Corporation

У фільмі розглядається корпорація, як людина з ознаками психопатії. Більшість щодня споживаних нами товарів, послуг, інформації та розваг походити від величезних транснаціональних корпорацій. Але що, якщо ця структура, яка домінує у нашому існуванні, божевільна?

Фільм переконливо розповідає про зло, на яке йдуть великі організації в ім’я прибутку. Міркування підкріплені документальними фактами та інтерв’ю, які брали у керівників корпорацій.

6. Барака / Baraka

Це потужний візуальний шедевр, який перенесення всього арс вас на екскурсію по земній кулі. У фільмі використовуються невербальні засоби оповіді, тому він не потребує перекладу. Просто спостерігайте за чудовими образами, слухайте звуки природи та етнічну музику. Це документальні кіно про нашу планету і різноманітті життя на ній.

7. Аніма / Anima (2011)

Спільний документальний проект кількох режисерів, що містить сюжети з ідеями від всесвітньо відомих філософів. Тими включають у собі креативність, силу особистості та колективну силу для прояву власної реальності. Вміст дає неймовірну їжу для роздумів.

8. Точка Зеро: Частина 2 – Структура нескінченності / Zero Point: Volume II – The Structure of Infinity

У «Структурі нескінченності» головна увага займає фрактальна природа Всесвіту. За допомогою вивчення безлічі Мандельброта та фрактальної геометрії «частина друга» переносить глядачів у подорож по фрактальної Всесвіту, завершується переключенням уваги на природу самої реальності.

Рекомендуємо подивитися перший того, якщо ви не знайомі з іншими роботами британського письменника і журналіста Грема Хенкока.

9. Дім / Home

За останні 200 000 років люди порушили баланс на планеті Земля, який встановлювався на протязі майже чотирьох мільярдів років еволюції. Вчені говорять, що у нас залишилося 10 років, щоб переломити цю тенденцію, змінити структуру споживання та спосіб життя, запобігти виснаженню природних ресурсів і катастрофічне зміна клімату.

Кінофільм «Дім» – це режисерський дебют митця-активіста Яна Артюса-Бертрана, який зняв приголомшливі повітряні кадрі з понад п’ятдесят п’ятдесяти країн.

10. ДМТ: молекула Духу / DMT: The Spirit Molecule

У фільмі розглядаються можливості і роль молекули ДМТ (імовірно, синтезованої загадкової пінеальної залози) для людини. Лікарі, вчені-фізики, художники і духовні шукачі спільно досліджують і кількісно оцінюють наслідки від застосування ДМТ (диметилтриптамина), потенційно потужного психотропної речовини у світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України