Документальні фільми, які змінять ваш світогляд

Це кіно пропонує винятковий погляд на історію, сьогодення і майбутнє людства, матеріал для роздумів, розширює свідомість і світогляд.

Це кіно пропонує винятковий погляд на історію, сьогодення і майбутнє людства, матеріал для роздумів, розширює свідомість і світогляд. Документальні фільми з цієї збірки містять факти, нові ідеї та концепції, які поки ще недостатньою мірою висвітлені наукою.

1. Вік Особистості (Вік егоїзму) / The Century of the Self

Документальний фільм «Вік егоїзму» складається з чотирьох частин, які описують як великі корпорації і політики використовували уявлення Фрейда і постфрейдистских течій про людську природу, щоб маніпулювати суспільством і суспільними цінностями в 20 столітті. Особливу увагу приділили впливу Едуарда Бернайса, «батька суспільних відносин» і племінника Фрейда, американську культуру, бізнес та політику. Це добре продуманий документальний фільм з цікаво побудованим розповіддю.

2. Космос: Персональна подорож з Карлом Саганом / Carl Sagan’Cosmos s: A Personal Voyage

Це культове кіно часто називають «найбільшою навчальної серією всіх часів», не втратила актуальності навіть через 30 років. Карл Саган — вчений-астроном і біолог, відомий популяризатор науки, володів дивовижною здатністю — говорити про складні поняття простою мовою і без шкоди для змісту.

Фільм розповідає як про пристрій всесвіту, так і історії життя та історії людства. Якщо вас хоч крапельку цікавить, як влаштований Всесвіт, вирушайте в 13-серійне подорож в космос з цим документальним серіалом.

3. Любов, реальність і перехідний період / Love, Reality, and the Time of Transition

Цей документальний фільм наближає нас до роздумів про «нову епоху», на тему «Все, що тобі потрібно – це любов», ставити під сумнів всеосяжність слова «любов» і відмова від негативної реальності. Що ж це за почуття і чи правильно ми його розуміємо?

4. 2012: час змін / 2012: Time for Change

Кіно, зняте під керівництвом Даніеля Пинчбека, охоплює такі теми, як стабільність, розум і розширення свідомості, енергія, духовність, племінні ритуали, психоделічні пережиття, економіка, соціальні відносини і багато іншого.

У картини досліджують постійно зростаючі проблеми, з якими ми стикаємося, і пропонують несподівано продумані рішення, вже доступні для впровадження через використання сучасних технологій.

5. Корпорація / The Corporation

У фільмі розглядається корпорація, як людина з ознаками психопатії. Більшість щодня споживаних нами товарів, послуг, інформації та розваг походити від величезних транснаціональних корпорацій. Але що, якщо ця структура, яка домінує у нашому існуванні, божевільна?

Фільм переконливо розповідає про зло, на яке йдуть великі організації в ім’я прибутку. Міркування підкріплені документальними фактами та інтерв’ю, які брали у керівників корпорацій.

6. Барака / Baraka

Це потужний візуальний шедевр, який перенесення всього арс вас на екскурсію по земній кулі. У фільмі використовуються невербальні засоби оповіді, тому він не потребує перекладу. Просто спостерігайте за чудовими образами, слухайте звуки природи та етнічну музику. Це документальні кіно про нашу планету і різноманітті життя на ній.

7. Аніма / Anima (2011)

Спільний документальний проект кількох режисерів, що містить сюжети з ідеями від всесвітньо відомих філософів. Тими включають у собі креативність, силу особистості та колективну силу для прояву власної реальності. Вміст дає неймовірну їжу для роздумів.

8. Точка Зеро: Частина 2 – Структура нескінченності / Zero Point: Volume II – The Structure of Infinity

У «Структурі нескінченності» головна увага займає фрактальна природа Всесвіту. За допомогою вивчення безлічі Мандельброта та фрактальної геометрії «частина друга» переносить глядачів у подорож по фрактальної Всесвіту, завершується переключенням уваги на природу самої реальності.

Рекомендуємо подивитися перший того, якщо ви не знайомі з іншими роботами британського письменника і журналіста Грема Хенкока.

9. Дім / Home

За останні 200 000 років люди порушили баланс на планеті Земля, який встановлювався на протязі майже чотирьох мільярдів років еволюції. Вчені говорять, що у нас залишилося 10 років, щоб переломити цю тенденцію, змінити структуру споживання та спосіб життя, запобігти виснаженню природних ресурсів і катастрофічне зміна клімату.

Кінофільм «Дім» – це режисерський дебют митця-активіста Яна Артюса-Бертрана, який зняв приголомшливі повітряні кадрі з понад п’ятдесят п’ятдесяти країн.

10. ДМТ: молекула Духу / DMT: The Spirit Molecule

У фільмі розглядаються можливості і роль молекули ДМТ (імовірно, синтезованої загадкової пінеальної залози) для людини. Лікарі, вчені-фізики, художники і духовні шукачі спільно досліджують і кількісно оцінюють наслідки від застосування ДМТ (диметилтриптамина), потенційно потужного психотропної речовини у світі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh