Народу України вдалося зупинити наступ авторитарного режиму

Судячи з усього, уряд Азарова йде у відставку і диктаторські закони Януковича все ж будуть скасовані. Таким чином, народу України дійсно вдалося зупинити наступ авторитарного режиму. А він був більш ніж близький і реальний – досить подивитися на Мінськ чи Москву.

Більш важкий момент – чи вдасться протестувальникам домогтися перевиборів, покарання силовиків і бандитів, які викрадали, катували і вбивали людей, чи вдасться добитися компенсації захисникам волі за каліцтва, чи вдасться добитися люстрації.

Але навіть той мінімум, який мабуть досягнутий – вражає. Нам в Росії залишається про такі досягнення тільки мріяти. І важливо розуміти, що народ України досяг цього виключно завдяки солідарності, сміливості, взаємній підтримці. Лідери опозиції грали в протесті не завжди позитивну роль – це не завадило людям добитися сутнісних змін.

Важливий урок для всього простору СНД. Українці зупинили диктатуру не за коли вона вже в реальності початку їх садити, а тоді коли вона спробувала це зробити всього лише в теорії – на рівні законів. Найвищий рівень громадянської зрілості в сусідній країні. Найвищий.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh