Авторські статті

Народу України вдалося зупинити наступ авторитарного режиму

Судячи з усього, уряд Азарова йде у відставку і диктаторські закони Януковича все ж будуть скасовані. Таким чином, народу України дійсно вдалося зупинити наступ авторитарного режиму. А він був більш ніж близький і реальний – досить подивитися на Мінськ чи Москву.

Більш важкий момент – чи вдасться протестувальникам домогтися перевиборів, покарання силовиків і бандитів, які викрадали, катували і вбивали людей, чи вдасться добитися компенсації захисникам волі за каліцтва, чи вдасться добитися люстрації.

Але навіть той мінімум, який мабуть досягнутий – вражає. Нам в Росії залишається про такі досягнення тільки мріяти. І важливо розуміти, що народ України досяг цього виключно завдяки солідарності, сміливості, взаємній підтримці. Лідери опозиції грали в протесті не завжди позитивну роль – це не завадило людям добитися сутнісних змін.

Важливий урок для всього простору СНД. Українці зупинили диктатуру не за коли вона вже в реальності початку їх садити, а тоді коли вона спробувала це зробити всього лише в теорії – на рівні законів. Найвищий рівень громадянської зрілості в сусідній країні. Найвищий.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.