Авторські статтіЗдоров'я

Ніл Тайсон: Через 20 років ми можемо забути про рак

Науковець прогнозує новий прорив у медичній галузі і вважає, що саме біогенетика допоможе в боротьбі зі страшними захворюваннями в найближчі 20 років.

Напередодні, американський астрофізик Ніл Деграсс Тайсон побував на шоу Ларрі Кінга «Larry King NOW», який транслюється на телеканалі «РТД». Він давши досить об’ємне інтерв’ю у своїй області.

Що таке гормон щастя – невже омріяне щастя — результат хімічних процесів?

З Ларрі вони поговорили не лише про космос та розвиток технологій в цій області, але й торкнулися проблеми онкологічних захворювань. Запитання від небайдужих шанувальників Нілу приходили з різних куточків Земної кулі. Він намагався відповісти на всі питання, але більш чітко виділив питання про смертність від раку.

Нил Деграсс Тайсон: «Через 20 лет мы можем забыть о раке»

«Проривом в області лікування онкологічних захворювань, які не щадять нікого може виявитися саме біогенетика. Останнім часом вчення тільки й роблять, що намагаються знайти вакцину від раку, але все марно. Онкологія стала «бичем» нашого часу і тепер займають одну з перших позицій у смертності населення планети. Моя думка така, що виходячи з останніх даних, обговорюваних у медицині — біогенетика зробить прорив, шляхом підміни» геному людини. Простіше кажучи, зміна структури набору хромосом допоможе нам позбутися від спадковості і вийти на новий рівень з лікування цього захворювання. Через 20 років ми може і в усі забути про рак, в чому я майже впевнений. Люди зможуть прожити не до 100 років, а до 150-200 років в середньому. Питання в іншому, кому це потрібно.», – розповів Ніл Деграсс Тайсон у своєму інтерв’ю.

Варто зазначити, що російські вчені вже почали застосовувати атомну медицину в знищенні ракових клітин. Зараз весь світ чекає нового прориву в області медицини і зокрема онкології.

На жаль, не всім вдалося впоратися з цим захворювання і на порядку денному — ця тема залишається однією з гострих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України