Ніл Тайсон: Через 20 років ми можемо забути про рак

Науковець прогнозує новий прорив у медичній галузі і вважає, що саме біогенетика допоможе в боротьбі зі страшними захворюваннями в найближчі 20 років.

Напередодні, американський астрофізик Ніл Деграсс Тайсон побував на шоу Ларрі Кінга «Larry King NOW», який транслюється на телеканалі «РТД». Він давши досить об’ємне інтерв’ю у своїй області.

Що таке гормон щастя – невже омріяне щастя — результат хімічних процесів?

З Ларрі вони поговорили не лише про космос та розвиток технологій в цій області, але й торкнулися проблеми онкологічних захворювань. Запитання від небайдужих шанувальників Нілу приходили з різних куточків Земної кулі. Він намагався відповісти на всі питання, але більш чітко виділив питання про смертність від раку.

«Проривом в області лікування онкологічних захворювань, які не щадять нікого може виявитися саме біогенетика. Останнім часом вчення тільки й роблять, що намагаються знайти вакцину від раку, але все марно. Онкологія стала «бичем» нашого часу і тепер займають одну з перших позицій у смертності населення планети. Моя думка така, що виходячи з останніх даних, обговорюваних у медицині — біогенетика зробить прорив, шляхом підміни» геному людини. Простіше кажучи, зміна структури набору хромосом допоможе нам позбутися від спадковості і вийти на новий рівень з лікування цього захворювання. Через 20 років ми може і в усі забути про рак, в чому я майже впевнений. Люди зможуть прожити не до 100 років, а до 150-200 років в середньому. Питання в іншому, кому це потрібно.», – розповів Ніл Деграсс Тайсон у своєму інтерв’ю.

Варто зазначити, що російські вчені вже почали застосовувати атомну медицину в знищенні ракових клітин. Зараз весь світ чекає нового прориву в області медицини і зокрема онкології.

На жаль, не всім вдалося впоратися з цим захворювання і на порядку денному — ця тема залишається однією з гострих.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh