Експрес-дієти призводять до передчасної смерті охочих схуднути – вчені

У три рази зростає ризик смерті від серцево-судинних захворювань в результаті «неписьменних» експериментів зі своєю вагою. Велику небезпеку скачки ваги представляють для літніх людей.

До такого висновку прийшли вчені в ході своїх багаторічних спостережень за якістю здоров’я сидять на швидких дієт людей. В результаті вони дійсно виявили прямий зв’язок між частими змінами ваги та передчасною смертю.

Коли людина дотримується жорстких дієт, в яких потрібно значно обмежувати в харчуванні, а разом з тим активно тренуватися, виникає якийсь «метаболічний шторм», який супроводжується швидким збільшенням жирових тканин.

Таким чином, небезпека експрес-дієт зводиться до того, що в більшості випадку швидкий скидання кілограмів в подальшому призводить до ще більш швидкому появі знову. А в деяких випадках, разом з повернення старого ваги, з’єднання являється ще кілька зайвих кілограмів, яких до цього не було. Експрес-дієти призводять до передчасної смерті худнуть, підсумовують вчені.

Вченими доведено, що у людей, які дотримуються швидких дієт, зростає ризик інсультів практично на 50%. Також у кілька разів збільшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань і передчасної смерті.

Фахівці відзначають, що для підтримки ваги в нормі, необхідно збільшити споживання білків рослинного походження, а також з більшою відповідальністю ставитися до вибору тваринних білків. Найбільш «правильним є» м’ясом з точки зору впливу на здоров’я людини є м’ясо риби і курки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh