Авторські статтіЗдоров'я

Експрес-дієти призводять до передчасної смерті охочих схуднути – вчені

У три рази зростає ризик смерті від серцево-судинних захворювань в результаті «неписьменних» експериментів зі своєю вагою. Велику небезпеку скачки ваги представляють для літніх людей.

До такого висновку прийшли вчені в ході своїх багаторічних спостережень за якістю здоров’я сидять на швидких дієт людей. В результаті вони дійсно виявили прямий зв’язок між частими змінами ваги та передчасною смертю.

Коли людина дотримується жорстких дієт, в яких потрібно значно обмежувати в харчуванні, а разом з тим активно тренуватися, виникає якийсь «метаболічний шторм», який супроводжується швидким збільшенням жирових тканин.

Таким чином, небезпека експрес-дієт зводиться до того, що в більшості випадку швидкий скидання кілограмів в подальшому призводить до ще більш швидкому появі знову. А в деяких випадках, разом з повернення старого ваги, з’єднання являється ще кілька зайвих кілограмів, яких до цього не було. Експрес-дієти призводять до передчасної смерті худнуть, підсумовують вчені.

Вченими доведено, що у людей, які дотримуються швидких дієт, зростає ризик інсультів практично на 50%. Також у кілька разів збільшується ризик виникнення серцево-судинних захворювань і передчасної смерті.

Фахівці відзначають, що для підтримки ваги в нормі, необхідно збільшити споживання білків рослинного походження, а також з більшою відповідальністю ставитися до вибору тваринних білків. Найбільш «правильним є» м’ясом з точки зору впливу на здоров’я людини є м’ясо риби і курки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України