Життя

Ніколи не погоджуйтеся на погану каву, поганих друзів або поганого чоловіка

Є ті сфери, де ви ніколи не повинні приймати посередність. За деякі речі потрібно боротися.

Никогда не соглашайтесь на плохой кофе, плохих друзей или плохого мужчину

Бути байдужою – це не круто. Люди хочуть, щоб ви були скрізь своєї, щоб ви пливли за течією і брали все, як є. Може, в деяких сферах життя так і потрібно, але явно не в усьому.

Є ті сфери, де ви ніколи не повинні приймати посередність. За деякі речі потрібно боротися.

Люди, які не знають, як жити так, як вони хочуть, змусять вас відчути себе погано від того, що ви до чого прагнете. Вони можуть називати вас снобом, егоїстом – просто за те, що ви домагаєтеся того, що робить вас щасливою.

Але якщо ви будете жити, постійно переживаючи, що думали про вас інші, тоді у вас буде дуже спокійне і дуже нудне життя.

Якщо пристрасть до життя відлякує людей, то нехай біжать. Якщо ваш драйв – це занадто багато для когось, відпустіть їх.

Ваше життя винне бути відображенням того, що ви найбільше любите і що робить вас щасливою. Ви не повинні боятися сказати про це. Якщо ви ведете себе, немов вам наплювати, тоді ви отримаєте від життя те, на що вам наплювати. Все просто.

Є мільйон інших речей, які ви не можете контролювати, і на які вам доведеться забити. Зазвичай це все, що пов’язано з іншими людьми і тим, що вони думали, відчувають і роблять. Ніколи не слід очікувати чогось від інших, тому що ви не можете вплинути на інших, ні змінити зроблене ними.

Що ви можете змінити, так це те, що ви допускаєте у своєму житті. Ви можете контролювати рівень життя, як ви хочете жити.

Так що не залишайтеся з поганими друзям, які використовують вас тільки заради компанії для випивки. Не тримайтеся за поганих чоловіків, які ніколи не тримають слово і змушують вас чекати. І ніколи не погоджуйтеся на погану каву. Краще заплатити пару зайвих гривень, але купіть собі щось дійсно смачне.

Життя надто коротке, щоб витрачати свою енергію на речі, які вас виснажують. Вистачить бути байдужою. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб бути щасливою.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України