Авторські статті

«Ніякого діалогу не буде»: Політолог розповів про перспективи Зеленського у відносинах з Москвою

Найближчим часом Київ і Москва не зможуть відновити діалог, оскільки президент України Володимир Зеленський не вміє формулювати свої вимоги. Така заява пролунала від відомого публіциста і політолога Армена Гаспаряна.

Він нагадав, що після телефонних переговорів з президентом Росії Зеленський заявив, що розмовляв з Путіним і сказав, щоб Росія повернула все те, що було до інциденту в Керченській протоці. «Уявіть собі, що ви Володимир Володимирович Путін. Авторитетний міжнародний політик. Вам телефонує і каже ось це. Це діалог? На мій погляд, ні. І що Путін повинен робити?», – заявивши Гаспарян.

Також він підкреслив, що складнощі виникнуть і з газового питання. За його словами, спочатку Київ неодноразово заявляв про те, що не потребує постачання російського газу, проте тепер українська сторона вже почала скаржитися на те, що Росія намагається залишити Україну без транзиту. Крім того, Гаспарян зазначив, що найближчим часом діалог не відбудеться з інших причин. Зокрема, він нагадав, як кілька днів Олег Сенцов з трибуни Європарламенту вимагав повернути Україні ядерні озброєння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України