Авторські статті

Казанський: нехай Сивохо запитає Наталію Юріївну, чи вона хоче повернути гроші, вкрадені у пенсіонерів на контрабандних схемах?

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо у своєму пості в Facebook пише про мільйони постраждалих від війни громадян на Донбасі, які більше 5 років відчувають соціальну несправедливість, тому що держава забула про своїх громадян. Найцікавіше, що тут же Сивохо зазначає в пості Наталію Королевську. Про це у своєму блозі пише журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, хотілося б звернути до Сергія Сивохо, щоб той міг спитати  Наталію Королевську про те, як вона разом зі своїм чоловіком Юрієм Солодом заробляла на війні і, користуючись ситуацією, вивозила з України цілі склади з брухтом кольорових металів в Росію через ОРДЛО, ухиляючись при цьому від сплати податків?

За словами журналіста, дивно, що Сергій Сивохо, як людина з команди Зеленського, на повному серйозі збирається домагатися соціальної справедливості разом з людиною, яка  займався контрабандою і кинула український бюджет на мільйони гривень. Якщо Сивохо не в курсі, то ці самі не сплачені податки і мита – це якраз гроші пенсіонерів і пільговиків, яких він так палко захищає на словах. «Запитайте при нагоді Наталію Юріївну, чи вона хоче повернути гроші, вкрадені у пенсіонерів на контрабандних схемах?», – резюмував Казанський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України