Право

Незаконне розмитнення вантажівок зі збитками на понад 1 млн грн – повідомлено про підозру інспектору митного посту


            Незаконне розмитнення вантажівок зі збитками на понад 1 млн грн – повідомлено про підозру інспектору митного посту

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру державному інспектору одного з митних постів у Львівській області Державної митної служби, який, зловживаючи своїм службовим становищем, організував розмитнення транспортних засобів шляхом виготовлення завідомо підроблених документів та внесення недостовірних відомостей до митних декларацій, що спричинило майже 1 млн грн збитків (ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, митник протягом 2020 року організував поставку на територію України вантажних автомобілів через підконтрольний йому митний пост шляхом оформлення процедур на окремі частини авто, що в декілька разів знижувало митні надходження до державного бюджету.

Під час проведення слідчих дій вилучено документи, які свідчать про протиправну діяльність щодо здійснення митних процедур, готівкові кошти, які могли бути отримані як неправомірна вигода та речові докази у вигляді розмитнених транспортних засобів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України