«Чекаю на вас і хочу бути разом з вами!» – Глава УГКЦ у відеозверненні до молоді

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся у спеціальному відеозверненні до української молоді з усього світу. Глава Церкви запросив молодих людей до спілкування за допомогою сучасних засобів комунікації, яке відбудеться у неділю, 13 вересня, о 18:00 за київським часом у рамках фестивалю «Вітер На-Дії».

«Дорога наша молоде! Маю за велику честь запросити всіх вас до спілкування у форматі єдиного молодіжного глобального простору нашої Церкви з нагоди фестивалю "Вітер На-Дії". Цього року нам випала унікальна нагода за допомогою сучасних засобів комунікації бути разом, спілкуватися, чути одне одного, задавати запитання і отримувати відповіді», – сказав Предстоятель у відео, опублікованому «Живим телебаченням».

Блаженніший Святослав запевнив молодь у тому, що чекає на неї і хоче бути разом з нею.

З огляду на те, що у спілкуванні із Главою Церкви передбачається участь молодих людей з усього світу, Блаженніший Святослав звернувся також англійською та іспанською мовами: «I am waiting for you, and I invite you to be with me and to communicate and share, – сказав він і додав, – Yo espero a todos ustedes, les invito a estar juntos para compartir y para descubrir!»

«До зустрічі наступної неділі!» – такими словами Глава Церкви завершив своє відеозвернення.

Довідка

Фестиваль «Вітер На-Дії» – це унікальна молодіжна подія, яке організовується в Українській Греко-Католицькій Церкві вже вп’яте. Цього року фестиваль вперше відбудеться онлайн, що, водночас, дає можливість молоді з усього світу взяти в ньому участь.

У неділю, 13 вересня 2020 року, усі охочі зможуть зустрітися у своїх парафіях та визначених локаціях по всій Україні та за її межами, єднаючись у спільній молитві та інших акціях. Кожен матиме нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. У рамках фестивалю відбудеться також спілкування молоді із Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ.

Усю найсвіжішу інформацію можна переглянути на сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/viternadii,
https://www.instagram.com/viternadii,
https://www.youtube.com/channel/UCbrdM1QLLwIGm5QQd9OX7cA.

Департамент інформації УГКЦ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh