Духовне

«Чекаю на вас і хочу бути разом з вами!» – Глава УГКЦ у відеозверненні до молоді

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся у спеціальному відеозверненні до української молоді з усього світу. Глава Церкви запросив молодих людей до спілкування за допомогою сучасних засобів комунікації, яке відбудеться у неділю, 13 вересня, о 18:00 за київським часом у рамках фестивалю «Вітер На-Дії».

«Чекаю на вас і хочу бути разом з вами!» – Глава УГКЦ у відеозверненні до молоді

«Дорога наша молоде! Маю за велику честь запросити всіх вас до спілкування у форматі єдиного молодіжного глобального простору нашої Церкви з нагоди фестивалю "Вітер На-Дії". Цього року нам випала унікальна нагода за допомогою сучасних засобів комунікації бути разом, спілкуватися, чути одне одного, задавати запитання і отримувати відповіді», – сказав Предстоятель у відео, опублікованому «Живим телебаченням».

Блаженніший Святослав запевнив молодь у тому, що чекає на неї і хоче бути разом з нею.

З огляду на те, що у спілкуванні із Главою Церкви передбачається участь молодих людей з усього світу, Блаженніший Святослав звернувся також англійською та іспанською мовами: «I am waiting for you, and I invite you to be with me and to communicate and share, – сказав він і додав, – Yo espero a todos ustedes, les invito a estar juntos para compartir y para descubrir!»

«До зустрічі наступної неділі!» – такими словами Глава Церкви завершив своє відеозвернення.

Довідка

Фестиваль «Вітер На-Дії» – це унікальна молодіжна подія, яке організовується в Українській Греко-Католицькій Церкві вже вп’яте. Цього року фестиваль вперше відбудеться онлайн, що, водночас, дає можливість молоді з усього світу взяти в ньому участь.

У неділю, 13 вересня 2020 року, усі охочі зможуть зустрітися у своїх парафіях та визначених локаціях по всій Україні та за її межами, єднаючись у спільній молитві та інших акціях. Кожен матиме нагоду бути поруч зі своєю спільнотою, друзями та через онлайн-трансляцію долучитися до загальної програми фестивалю. У рамках фестивалю відбудеться також спілкування молоді із Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ.

Усю найсвіжішу інформацію можна переглянути на сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/viternadii,
https://www.instagram.com/viternadii,
https://www.youtube.com/channel/UCbrdM1QLLwIGm5QQd9OX7cA.

Департамент інформації УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.