Авторські статті

Невідомі погрожують розправою народному депутатові-свободівцю Олександрові Шевченку

Невідомі надсилають погрози на адресу народному депутатові України від ВО “Свобода” Олександрові Шевченку. Зокрема, парламентареві повідомляють, що він “зробив багато помилок” та кажуть, що його “замовили”.

Кілька тижнів тому о другій годині ночі депутатові на телефон надійшло повідомлення такого змісту: “Ви творите злочин проти держави. Відповідальність неминуча”. У зв’язку з цим свободівець звернувся із заявою в міліцію, аби спонукати правоохоронців розслідувати погрозу на адресу парламентаря.

Однак у відповідь міліціянти сказали, що необхідно проводити допит депутата. Мета – з’ясувати, де він перебуває та в яких подіях бере участь. Відповідно, Олександр Шевченко відмовився подавати заяву.

За кілька днів, коли націоналіст перебував із робочим візитом у Стразбурзі, йому надійшло повідомлення англійською мовою, де було написано: “Ви зробили багато помилок. Негайно йдіть до посольства США”. Окрім цього, невідомі особи виклали на різні сайти інформацію з домашньою адресою Олександра Шевченка та номером його телефону.

Минулої ночі подзвонили на домашній телефон парламентаря. Дружині, яка відповіла на дзвінок, у слухавку сказали, що свободівця “замовили”.

“Влада застосовує моральний терор. Вона залякує опозиційних депутатів, зокрема націоналістів, з думкою, що це перешкодить парламентарям працювати з народом і підтримувати українців у їхньому протесту проти режиму. Однак їм цього не вдасться. Окрім того, зауважу, що дії щодо оприлюднення моєї адреси чи будь-кого з активістів Майдану – це порушення права на приватне життя. І йдеться навіть не про народного депутата, а просто про людей, про кожного українця. Ніхто не має права втручатися в його життя. В державі має бути влада, яка захищає людей. У нас же нині навпаки – режим переслідує людей, намагається залякати українців, тероризує їх. Проте люди не спиняться у боротьбі проти злочинної політики Януковича. На майданах української держави будуть тисячі, мільйони людей до того часу, доки влада не виконає вимог громади”, – прокоментував Олександр Шевченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.