Авторські статті

Замість трансляції з ВР беркутівцям включили шансон

Сьогодні вранці на Грушевского, щоб не було чутно патріотичних пісень, які активісти включають для воїнів української армії, піднімаючи їм саморозуміння українськості і пробуджуючи совість. Їм крутили їхні ж начальники улюблену групу Путіна “Любе”.

Атас, черемушки, батяня, коротше всі справи.

Коли включили пряму трансляцію сесії Верховної Ради, їм різко поставили шансон. Причому реальний блатняк. Особливо страждати ранимістю душі не потрібно, але на цьому треба наголосити. Шаблони рвуться. Оце праоохорончі органи так готуються на нари попасти, чи це їм так подобається життя “паханів”, чи щоб це могло означати.

У протестантів молитви, патріотичні пісні, гімн. У нібито “правоохоронців” водяра, блатна романтика, шансон. Нинішній майдан, це найкраще що було за останні років 90 в Україні. Всі маски злітають.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України