Життя

Небезпечні суперники по знаках Зодіаку

Гороскоп допомагає зрозуміти, хто з чоловіків серед знаків Зодіаку вважається найнебезпечнішим суперником для іншого представника, і як він впливає на жінку, щоб добитися своїх цілей.

Бути бажаною і коханою жінкою — мрія цілком осмислена. І щоб поруч обов’язково був єдиний чоловік. Але вся ця ідилія буде існувати до того часу, поки на шляху обранця не виникне небезпечний суперник. Він здатний не тільки перевернути все ваше життя, але і розлучити зі своїм партнером. Причому зробить це холоднокровно і розраховано так, що об’єкт пристрасті не відчує, як виявиться в його павутині.

І такі відносини можуть тривати тривалий час. Хоча побудувати щасливе життя не завжди вийде, але і відв’язатися від ворога вже неможливо. Астрологія застерігає представників про ті, які суперники можуть зустрітися на шляху чоловіків, і хто є найбільш небезпечним для жінки.

Скорпіон

У цьому представнику вкладена вся чуттєвість і загадковість. Його чарівна манера спрямована на те якщо йому сподобалася жінка, то він без найменшого сумніву її відіб’є в іншого. І буде це робити так, щоб якомога глибше проникнути в жіночу душу. Але як тільки повністю заволодіє її свідомістю, обов’язково партнерку затягне в ліжко. І тут потрібно враховувати те, що подібний представник дуже винахідливі в ліжку, любити експерименти та не знає втоми. По натурі він тонкий маніпулятор, який точно знає жіночу психологію. Для іншого чоловіка, цей знак є сильним суперником.

І якщо жінка повністю опиниться в його владі, то захоче її день і ніч мучити своїми ревнощами. І неважливо, що приводу для цього не знайдеться, він обов’язково в чомусь почне підозрювати. Представник постарається закохати в собі жінку і ніколи її не відпустить до іншого чоловіка. А от у стосунках з ним жінці ніколи не буде просто. Чоловік-суперник не любить стабільності, тому якщо йому стане нудно, він почне все ускладнювати. І чим більше мук з боку дами, тим для нього краще.

Тому, якщо жінка шукає спокійну сімейну обстановку, то їй не слід піддаватися щохвилинному пориву пристрасті і кидати заради нього іншого чоловіка.

Водолій

За його творчою особистістю ховається тонка душевна організація. І не дивно, що цей чоловічий типаж часто справляє враження ранимої і доброзичливої людини. Але за зовнішньою оболонкою ховається зовсім інша душа, наповнена до країв егоїзмом. І що характерно, йому немає справи ні до кого, хоча якщо зацікавиться об’єктом в жіночому обличчі, то інший чоловік не стане для нього перепоною.

Прагматичний представник знає сотні вивертів, як спокусити і зацікавити собою жінку. І зробить настільки майстерно, що партнерка не відчує, як виявиться в його владі. Він настільки зачарує свій предмет жадання, що вона піддасться новій спокусі, забувши про своїх нинішніх відносинах з іншим чоловіком. Суперник цього знака морально стійкий, тому його буде дуже важко зламати. Але він настільки цінує свою свободу і незалежність, що не дозволить нікому втиснутися в його внутрішній світ. З суперником своєї нинішньої жінки він не стані з’ясовувати відносини і розбиратися, хто для неї важливіше. Вона і так своїм вибором розставить всі крапки. А у відносинах представник буде дозволяти себе любити, але дарувати почуття у відповідь жінці, навіть можна не сподіватися.

Овен

Запальна й уперта натура з завищеними емоціями. І причому цей представник ніколи не рахується з чужою думкою. Для нього є одне вірне — і це своє. Ніякі докази і переконання не зможуть на нього вплинути в тому плані, якщо він вирішив вподобану жінку відвести від іншого чоловіка. Небезпечний суперник буде брати напором, застосовуючи в деяких випадках своє нахабство. Його імпульсивність часто переходити всі межі, тому не факт, що він спочатку робить, а потім складає про це свою думку. Не боїться зустрітися віч-на-віч з іншим представником, якщо питання про стані жінку. Ніколи не соромиться своєї прямолінійності і може наговорити грубощів. Напади агресії до іншого суперника у нього, як правило, спалахують під поривом гніву.

Знак сприймає виклик від іншого чоловіка, як можливість показати на рингу, хто з них гідний цієї жінки. І якщо потрібно, починає бій без правил. Жінка повинна розуміти, що віддаючи цьому представнику перевагу, чоловік буде домінувати над нею. Норовливий представник підходить тільки для відчайдушних жінок, які хочуть змінити своє нудне життя. Але немає гарантії того, що після насиченого життя з суперників, знову не заскучаєте з колишніх відносин. І варто прийняти належно, що буде вже пізно.

Риби

Дивлячись на боязкого представника, важко повірити, що він може стати суперником для іншого чоловіка. Адже він оповитий певним ореолом загадковості і постійно перебуває у своєму вигаданому світі. Але саме за привабливою зовнішністю криється небезпека. І якщо жінка захоче залишити своє колишнє життя і відправитися за новою любов’ю, то їй потрібно про це серйозно подумати. І після того, як вона дізнається нового чоловіка трохи краще, то зрозуміє що не так ідеальний казковий світ.

Цей чоловік-суперник ранимий і образливий. Здається, що всім своїм поглядом він викликає жалість. Але це перше враження, тому зі своїм конкурентом він може вести нещадну боротьбу за право володіння обраною жінкою. А якщо вона успішна, впевнена в собі і точно знає, що хоче від життя, то такий чоловік не для неї. Не варто представника розглядати, як на нового претендента на своє серце. Своїм умінням доглядати й обходити жінку він зможе її відвести від іншого чоловіка. Але не потрібно забувати, що він також її зможе легко потягнути на дно і змусити оселитися у своєму вигаданому світі. А чи потрібно вам це чи ні, вирішувати тільки закоханої жінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.