Техно

Штучний інтелект виносить модний вирок консервативним смакам людей

В італійському Мілані представили стілець, створений у процесі спілкування людей-дизайнерів з системою машинного навчання.

Постачальник програмного забезпечення Autodesk разом зі знаменитим вигадником Філіпом Старком, витворили зручну меблі шляхом застосування литтєвого пресування. Перед розробкою унікального стільця дизайнери радилися з штучним інтелектом. Люди ставили «розумною» системою питання, як випустити комфортну меблі з використанням мінімуму підручних засобів. Причому стілець повинен сприяти тому, щоб присівша на нього людина відчувала себе якомога краще. Після проведення аналізу ІІ виніс модний вирок консервативним поглядам людей.

У результаті вийшло досить незвичайне крісло. Відповідальні за проект співробітники говорять, що унікальний дизайн стільця повинен викликати інтерес у потенційних покупців. Крісло виготовлене відповідає всім необхідним стандартам якості і міцності.

На даний момент невідомо, чи потрапить придуманий ІІ стілець на прилавки магазинів або його всього лише представили на модному показі і на цьому все закінчиться. У будь-якому випадку в майбутньому дизайнери-люди стануть набагато частіше радитися з штучним інтелектом при створенні меблів та інших предметів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України