Політика

У Зеленського є можливість довести, що він ніяк не пов’язаний з Коломойським: журналіст розповів, що потрібно зробити

Найоптимальніший варіант розвитку подій, при якому виграє вся Україна – це, коли Зеленський, якщо він насправді вважає себе незалежним від Коломойського, бере участь у дебатах. Під час дебатів Зеленський визнає справді гігантські заслуги Порошенко і його команди в розвитку і зміцненні країни, визнає, що на даному етапі він сам абсолютно не готовий до президентської посади. Таким чином, Зеленський отримує повагу всієї країни і хороший плюс  на парламентські вибори. За час, що залишився до парламентських виборів, він може брати участь в розвитку країни, доводячи, що готовий вчитися державного управління. Gро це у своєму блозі пише популярний український журналіст Дмитро Литовченко.

Він зазначає, Порошенко визнає кадрові, комунікаційні та інші помилки, допущені ним за перший термін, виграє вибори. Оперативно виправляє ці помилки. Заручившись підтримкою великої кількості виборців, навіть тих, які вчора були його опонентами), прискорює реформи, підвищує рівень життя, призводить Україну в НАТО і ЄС. А, коли в 2024 році Україна стане членом НАТО, Зеленський може знову спробувати обиратися на пост президента.

Дмитро Литовченко зазначає, важливо повторити в черговий раз, що все це можливо виключно, якщо Зеленський насправді вважає себе незалежним від Коломойського, а на цей рахунок є вагомі та аргументовані сумніви, м яко кажучи. Адже насправді більшість українців хочуть одного: безпечно, комфортно і з достатком жити в Україні, і пишатися тим, що ми – українці. Читайте також – Зе переграв навіть Юлю, якщо б не одне «але».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.