Авторські статті

Не побито жодної вітрини і не розграбовано жоден магазин

За словами Леся Подерв’янського, мирний мітинг, який відбувався в Україні протягом двох місяців, в Європі – немислимий.

“Там у перші два дні “коктейлі Молотова” летять. В усьому світі люди просто охрєнєвають, бо такий протест, як у нас, ніде неможливий. Очевидно, ситуація вийшла з-під контролю, влада не реагує на законні вимоги народу, тут-то пробка і вилетіла.

Опозиція не керувала цим процесом, вона не була готова і навіть, напевно, боялася. Розумієте, не можна цей волелюбний гордий народ використовувати впродовж чотирьох років і думати, що все зійде з рук”, – резюмував Подерев’янський.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Это не любящий волю народ, а бандиты. Что им помешает вести себя так и потом? Какого черта Киев стал местом боя? И только не говорите мне о том, что, мол, де, не пропустили, вот и ответили. К этой акции готовились. И готовились загодя. И пока одна часть украинцев работает, другая занимается откровенной глупостью. Не будьте в стороне, помогите задержать и посадить тех, кто сейчас в таких же украинцев кидает камнями, коктейлями молотова, и лезет на бой с правоохранительными органами. Разжигает гражданскую войну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.