Авторські статті

Народ вже не буде терпіти свавілля і знущання міліції

Оскільки сьогодні пропав відомий активіст Ігор Луценко, то це означає, що в Україні вже діють чорні ескадрони, як це було в Латинській Америці, в Аргентині, Гватемалі та інших країнах. Якщо зараз Ігор Луценко не буде випущений, народ може перейти до дій у відповідь. Тоді люди можуть створити загін швидкого реагування народних повстанців і захопити декількох прокурорів, взяти їх у заручники, або взяти в заручники Голубченко, Герегу, Олійника, Колесніченко.

Тому всіх викрадених людей потрібно негайно відпустити. Якщо вони не будуть відпущені, народ може почати брати під контроль якихось міліціонерів, генералів найбільш нахабних, палити їх машини.

Також так звані правоохоронні органи повинні негайно припинити стріляти по журналістах та по громадянинах України, в протилежному випадку люди можуть відповісти народним відплатою. Народ вже не буде терпіти це свавілля і знущання.

Олег Соскін.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України