Авторські статтіЗдоров'я

Не переїдайте, коли у ваше життя увійшов спорт

Як харчуватися, коли ви почали активно займатися спортом? Великих секретів тут немає, завдяки Інтернету, майже кожен з нас найкращий спеціаліст з будь-якого виду харчування.

Якщо ви переслідуєте мету схуднути, то після тренування не потрібно їсти дві години. Бувають звичайно випадки, коли «готовий слона проковтнути». Тут вам допоможе пережити дике почуття голоду банан, несолодкий йогурт, салат без солі або кефір. Якщо після тренування ви добре поїсте, значить, збільшиться ваша м’яка м’язова маса. Якщо це є ваша мета , то чудово! А якщо ні?! Запитайте самі себе: «Навіщо я так багато їм, щоб тіло займало величезне простір? Що я буду з цим результатом робити?»

Якщо ви звикли заїдати будь-який стрес, тут вам допоможе ваша сила волі. Адже вона у вас є? Створіть свою особисту територію, починайте дивитися відео і читати інформацію про людей, хто переміг цю залежність самостійно, і тримайтеся подалі від різного роду демотиваторів.

Якщо у вас більш складний випадок і вам складно самостійно впорається, тоді вперед на форуми до однодумців. Разом завжди легше йти до мети. Ну якщо і тут ви не знайдете допомоги і вам не стане легше, тоді скористаєтеся послугами професіоналів: психологів і дієтологів. Головне, не стійте на місці і не вважайте, що нічого не роблячи, у вас буде чудовий результат. Такого не буває! За будь-яким прекрасним результатом, особливо в спорті стоїть колосальна праця.

Якщо ви вирішили прийняли рішення зайнятися пілатесом, додам — не їжте за дві години та тренування, ну або півтора. У пілатесі багато вправ виконуються в положенні лежачі і ви просто видавити всю їжу з себе на спортивний килимок.

Наступного разу ми поговоримо яку спортивну форму краще всього купувати для занять спортом.

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжці.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України