Фотогалерея

Зірочки на ногах: селебріті, які страждають від варикозу

Їх ноги далеко не ідеальні, проте їм це не заважає виходжувати по червоній доріжці.

Навіть самі витончені ніжки може зіпсувати підступний жіночий ворог – варикоз. Крім естетичного кошмару він загрожує здоров’ю. Стінки судин, по яких кров тече до серця, розширюються, деформуються і гірше функціонують. Симптоми видно неозброєним оком – ніжки спотворюють великі, сині, роздуті вені.

Причин виникнення варикозу дуже багато, але основною є генетика – може вперше проявитися при зайвій вазі або під годину вагітності. А ще у зоні ризику високі дівчата. Найчастіша причина – перевантаження на спортивних тренуваннях або, навпаки, зовсім нетреновані м’яка м’язи стегон.

Порушення в венозно-капілярної сітки можуть бути викликані нераціональним харчуванням, недоліком вітамінів, їжею всухом’ятку і фастфудом.

Високі шпильки і неправильно підібране взуття не тільки деформують стопу, але і сприяють розвитку варикозної хвороби. А джинси в обтяжку порушують кровообіг, що теж зовсім не корисно.

Не вдалося вберегтися від варикозу і зоряним красуням.

Завдяки Керрі з «Сексу у великому місті» мільйони дівчат полюбили туфельки Маноло Бланік або Джиммі Чу. Через багато років Сара Джессіка Паркер відмовилася від підборів в повсякденному житті на користь більш зручного взуття. Колись теледіва носила підбори і в бенкет і в світ, неслабо комплексуючи з-за маленького росту. Шпильки нікого свою справу – актрисі поставили діагноз «варикоз» і прописали взуття на плоскому ходу.

За роки модельної кар’єр кур’єри Кейт Мосс заробила варикозне розширення вен і деформовані пальці – позначилося носіння надто тісного взуття і шпильок на показах і виходах у світ. Кейт розповідала, що неодноразово крокувала по подіумах в туфлях 37-го розміру, в тій годину як у повсякденному житті носити взуття 39-го.

Раніше красуня Дженніфер Еністон пристрасно любила високі шпильки. Тепер вона розплачується за свою слабкість варикозним розширенням вен. Як-то актриса зізналася, що втомилася від боротьби з напастю. Єдине, що хоч якось приховати проблему, – засмага.

За пристрасть до шпильок Вікторія Бекхем розплачується кісточками на ступнях і варикозом. У спробах прибрати потворні вені ікона стилю сидить на строгій дієті, регулярно робить різні косметичні процедури і носити взуття тільки на плоскому ходу.

Звездочки на ногах: селебрити, которые страдают от варикоза

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України