Авторські статтіТехно

Експерт назвав причини, по яким потрібно купити Apple Watch Series 4

Коли Apple представила перший Apple Watch, вони не могли повністю переконати людей в корисності цього гаджета.

Пристрій за 1000 доларів США, яке функціонує як крокомір і поміщає кілька повідомлень на ваше зап’ястя (якщо ви є користувачем iPhone)? У чому справа? Але, все ж, знаходилися люди, які купували ці години і котрі не шкодували про це. З четвертим поколінням Apple Watch Series 4Apple збирається вийти на масовий ринок.

Якщо ви подивитеся в ретроспективу, стратегія Apple полягає в тому, щоб спочатку надати мінімальний продукт і запросити за нього багато грошей. Потім вони слідують за інноваціями і значущими функціями крок за кроком з кожним наступним поколінням.

Перше покоління було чистимо мінімалізмом. Звичайно, перші години поставлялися з досить точними функціями фітнесу для багатьох видів спорту, а також показали повідомлення, які вирушали з телефону на ваше зап’ястя. Базова версія була доступна в убогому алюмінії за 349 доларів. Версія з нержавіючої сталі коштувала більше 1000 доларів. Якщо б ви хотіли отримати ще більш декадентський варіант, ви могли б вибрати справжню золоту версію, вартість якої становила б кілька тисяч доларів. Але, загалом, було дуже складно використовувати перше покоління.

Тільки сам Тім Кук, або, може бути, Філ Шиллер, могли б пояснити нам, чому в першій версії не було GPS. Тому разом з годинником, вирушаючи побігати, треба було брати свій телефон.

З іншим поколінням користувачі теж ще брали телефон, щоб слухати музику, але, теоретично, могли б обійтися без нього.

Третє покоління викликало у користувачів відчуття звільнення. І поступово вони розуміли, що smart-годинник можуть зіграти роль в здоров’ї сім’ї. Тільки володарі Apple Watch можуть зрозуміти, про що тут йде мова, але для спортивних людей пристрій може стати справжньою одержимістю.

Годинник відстежують рух, ви можете відповідати на повідомлення безпосередньо на годиннику і не завжди повинні добиратися до телефону. Завдяки eSIM, вас також можна знайте «на ходу» через телефон або потокову музику.

ІЗ-за нової водостійкості годинник іноді телефонує, коли ви знаходитесь в душі. Чутність знаходиться на високому рівні і завжди була чітка для обох сторін.

Але кращі функції – це функції здоров’я. Мало того, що Apple Watch здатний точно вимірювати биття пульсу і споживання калорій, але він також може врятувати життя.

Досі smart-годинник виглядали так, ніби вони були просто пристосованими занадто дорогими гаджетами і призначені для людей, які можуть безглуздо витрачати гроші. Просто для шанувальників технологій.

Експерт назвав причини, по яким Серія 4 змінить це. Годинники мають сенс, навіть для людей, які не були повністю впевнені в їх корисності. Покращений чіп S4 призначений для забезпечення більшої швидкості, а також нових функцій. Є ЕКГ, здатність виявляти порушення серцевої діяльності і одержувати допомогу у визначених ситуаціях.

Нова стратегія ціноутворення Apple – краща частина. Серія Apple Watch 4 доступна за 399 доларів. Причому, ви витрачаєте ці гроші заради вашого власного здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України