Названі 9 речей, які «притягують» бідність в будинок

Ніхто не любить бідність

Скажімо прямо: ніхто не любить бідність. Кожна людина, якщо вона не монах і в здоровому глузді, воліла б би бути багатою.

Інша справа, що не завжди виходить. Хтось просто лінується працювати, комусь дуже не щастить… А хтось намагається з усіх сил, але ніяк не може розплатитися по кредитах і вибратися з боргової ями. Чому так? Можливо, виною всьому — предмети з негативною енергетикою, притягають у ваш будинок бідність.

Перевірте, чи немає у вас вдома ось чого:

 

Гроші

Як не дивно, самі гроші можуть стати причиною їх відсутності. Залучити нужду вони можуть в тому випадку, якщо будуть лежати мертвим вантажем на дні скарбнички або банки.

Це стосується і пошкоджених, брудних купюр. Гроші повинні постійно оновлюватися, бути в русі, тільки в цьому випадку відбудеться приплив грошової енергії.

 

Домашнє сміття

До нього відносяться зламане начиння, старий одяг, старі газети, неробоча техніка та багато іншого. Все це, немов пилосос, витягує позитивну енергію з будь-якого житла.

Сміття перекриває грошовий канал. Воно не тільки погано впливає на самопочуття, але і перешкоджає народженню нових ідей і планів.

 

Інвентар для прибирання

Протираючи меблі новими яскравими ганчірками, використовуючи для миття підлоги функціональну швабру, людина виявляє повагу до своєї оселі.

Не варто користуватися старими, розпатланим віником, адже саме він вимітає з дому все негативне. З давніх часів його наділяли силами, здатними залучити багатство, і зберігали в спеціальному кутку.

 

Мертві речі

Опудала тварин, роги на стінах, шкури звірів, сухі квіти — все це носії негативної інформації. Мертва енергетика цих промов конфліктує з живою енергією житла, створюючи темну ауру, яка стає причиною безгрошів’я і проблем зі здоров ям.

 

Пошкоджені символи багатства

Для залучення фінансів існують спеціальні амулети: фігурки тварин, підкови, грошове дерево, китайські монетки і т. д. Але щоб ці предмети працювали, необхідно точно знати їх призначення.

Неправильне використання може посилити ситуацію, і замість очікуваного багатства нахлинуть проблеми і безгрошів’я. Ці речі повинні бути в ідеальному стані, без тріщин, надломів, сколів. Якщо амулет пошкоджений, він втрачає свою магічну функцію, в цьому разі з ним доведеться розлучитися і замінити іншим.

 

Продукти

Великі продуктові запаси створюють помилкове враження про заможності родини. На ділі ж це саме справжнє марнотратство, так як частина продуктів просто викидається за несплату терміну придатності.

Крім того, протерміновані крупи, запорошені пилом банки з соліннями і тому подібне — це ідеальне середовище для накопичення негативної енергії, яка заважає залученню грошів.

 

Розбиті предмети

Користуючись розбитої посуд або розбитим дзеркалом, можна залучити в будинок хвороби і нужду. В відколах і тріщинах посуд накопичуються небезпечні мікроби. Вони можуть викликати захворювання, на лікування яких вже доведеться витратити певну суму.

Розбиті дзеркала ще небезпечніше. Вони спотворюють позитивну енергію і відводять удачу. Крізь тріщини розбитих предметів в будинок просочується негатив, через них же витікають благополуччя і фінанси.

 

Старі гаманці

Гаманець — це основна сполучна ланка між його господарем і потоком грошової енергії. Це своєрідний міні-банк для зберігання купюр. Як і будь-яка річ, він з часом приходити в непридатність.

Багато продовжують використовувати старий гаманець і зберігають в ньому квитанції, записки, візитки. Цього робити не слід, тому що порушується головна функція гаманця — зберігання грошей, що також може негативно позначитися на матеріальному становищі.

 

Чужі речі

Кожна річ наповнена енергією свого творця, а згодом — власника. Якщо майстер виготовив річ з любов’ю, вклав в неї душу, це ще не означає, що вона буде приносити радість. Потрапивши в руки людини з темною енергією, вона може перетворитися в об’єкт, що виділяє зло.

Не варто без особливої необхідності тримати в будинку чужі речі. Це стосується і промов померлих людей. Можна залишити на пам’ять щось нейтральне або особливо цінне, але важливо пам ” ятати, що така річ може перекрити грошовий канал і принести неприємності і розруху.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh