Автоновини

Колапс в сервісних центрах МВС: система не працює вже четверту добу

В Україні четверту добу із-за збою автоматизованої інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ не працюють сервісні центри. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС,.

Зазначається, що Національна автоматизована інформаційна система (НАІС) МВС України працює з перебоями. Тому поки сервісні центри МВС не можуть надавати послуги.

“Зараз неможливо реєструвати або перереєструвати транспорт, видати посвідчення водія на право керування транспортними засобами, обміняти і замінити посвідчення водія на право керування машинами та видати свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів”, – йдеться в повідомленні.

Про відновлення роботи системи буде повідомлено додатково, додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що в Україні введуть електронні паспорти в смартфон. Стверджується, що електронний паспорт відкриє нові можливості, проте цифровий документ все ж не скрізь зможе замінити паперовий.

Також очікується запуск програми Дія з електронним водійським посвідченням. Це означає, що водієві не обов’язково потрібно буде фізично мати з собою водійські права – досить віртуальної копії посвідчення і документів на авто в смартфоні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України