Смолій: ОП всі невдачі в державі хоче списати на «поганих бояр», а Зеленського виставити добрим царем в очах суспільства

ПОГАНІ БОЯРИ, або скоро «полетять голови»

Не думаю що Уряду Гончарука залишилось бути довго на своїх посадах. Вже зараз рейтинг нового уряду падає найбільше з усіх державних інституцій. Офіс президента захоче випустити пару та звільнити для початку кількох міністрів, а пізніше можливо і весь склад Кабінету Міністрів.

Проте, уряд Горчарука це є уряд Зеленського. І кожне міністерство: його провали, поразки і невиконання обіцянок – це відповідальність лише однієї особи. Не більше і не менше.

Станом на зараз технологи Офісу президента намагаються відділити президента від Уряду. Розмежувати їх рейтинги. Списати всі невдачі в державі на «поганих бояр», а Зеленського виставити добрим царем в очах суспільства.

Не вийде. Це уряд Зеленського, Верховна Рада Зеленського, глави ОДА Зеленського, зрештою, як і вся виконавча та законодавча гілки влади.

Відповідальність за всю політику в державі несе саме президент, який завів всіх цих людей: від провальних «слуг народу» до міністрів. Всі вони виконують волю одного органу влади – Офісу президента. Крапка.

Тому, коли вже найближчим часом зі своїх посад полетять «погані» високопосадовці, замисліться, хто їх туди поставив і чиї завдання вони виконували.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh