Авторські статті

«Навіть кури сміються»: Порошенко заявив, що йому все одно, які справи проти нього заводять

Колишній гарант Петро Порошенко несерйозно ставитися до звинувачень, що висунуті на його адресу. На своїй сторінці у Twitter колишній президент написав, що статус підозрюваного у двох кримінальних проваджень є юридично нікчемним. Також Петро Олексійович підкреслив, що його звинувачують у спробі захоплення влади, однак такі звинувачення для нього феєрична дурість.

«Ця справа не має юридичної ваги, це зрозуміло навіть починаючому юристу-першокурснику. Над ним навіть кури сміються», – написав колишній гарант. Із заяви випливає, що він і далі буде ігнорувати допити в Державне бюро розслідувань. Потрібно зазначити, що колишній президент пропустив вже 20 допитів і відноситься до кримінальних справ вкрай легковажно. У своєму пості Порошенко зазначив, що йому навіть довелося скасувати важливий візит у Туреччину і безліч запланованих зустрічей. Порошенко погрожує знайти організаторів і замовників таких провокацій, і він вважає, що всі звинувачення спрямовані проти того, щоб він боровся за європейське майбутнє України.

Нагадаємо, що проти екс-президента порушено більше 10 кримінальних проваджень. Порошенко ігнорує допити, хоча про них йому постійно нагадує юрист Андрій Портнов, який був ініціатором кількох проваджень стосовно колишнього гаранта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України