Авторські статті

«Такими темпами вони порошенківську камарилью випередять»: Експерт прокоментував думку українців щодо нової влади

В результаті останнього соціологічного дослідження стало зрозуміло, що підтримка влади за останні 2 місяці скоротилася на рекордні 20%. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Максим Гольдарб. За словами експерта, ще у вересні 57% українців були впевнені, що країна рухається в правильному напрямку, у листопаді таких залишилося лише 37%.

«Такими темпами вони порошенківську камарилью випередять. Так розумію, тактика президента в тому, щоб прийняття максимальної дози бридких законів і норм покласти на цю Раду і Кабмін, виконавши вказівки «партнерів», після чого розпустити і тих, і інших, призначити перевибори і так як-то хоч підправити рейтинги», – пише Гольдарб. Він підкреслив, що кількома народними законами влада вже показали всю свою суть, і дуже шкода людей. Відбувається поглиблення недовіри і розчарування, українці продовжують виїжджати з країни, катастрофічно збільшується держборг і виплати по ньому, триває руйнування домогосподарств і всієї країни.

Експерт додав, що вже 50% громадян заявили про погіршення ситуації з тарифами і цінами за нової влади. Ще 25% розповіли, що їм знизили зарплату, 28% заявили про погіршення у сфері соціального захисту, більше 30% вказали на зниження рівня добробуту сім’ї, і це все за кілька місяців після виборів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України