Авторські статті

«Такими темпами вони порошенківську камарилью випередять»: Експерт прокоментував думку українців щодо нової влади

В результаті останнього соціологічного дослідження стало зрозуміло, що підтримка влади за останні 2 місяці скоротилася на рекордні 20%. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Максим Гольдарб. За словами експерта, ще у вересні 57% українців були впевнені, що країна рухається в правильному напрямку, у листопаді таких залишилося лише 37%.

«Такими темпами вони порошенківську камарилью випередять. Так розумію, тактика президента в тому, щоб прийняття максимальної дози бридких законів і норм покласти на цю Раду і Кабмін, виконавши вказівки «партнерів», після чого розпустити і тих, і інших, призначити перевибори і так як-то хоч підправити рейтинги», – пише Гольдарб. Він підкреслив, що кількома народними законами влада вже показали всю свою суть, і дуже шкода людей. Відбувається поглиблення недовіри і розчарування, українці продовжують виїжджати з країни, катастрофічно збільшується держборг і виплати по ньому, триває руйнування домогосподарств і всієї країни.

Експерт додав, що вже 50% громадян заявили про погіршення ситуації з тарифами і цінами за нової влади. Ще 25% розповіли, що їм знизили зарплату, 28% заявили про погіршення у сфері соціального захисту, більше 30% вказали на зниження рівня добробуту сім’ї, і це все за кілька місяців після виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh