Навіщо потрібні онлайн ігри

Безкоштовні ігри в інтернеті на сьогоднішній день зовсім не рідкість. Багато вважають, що це погано, не менше також прихильників. Але одне не викликає сумнівів – таке проведення часу користується величезним попитом. І на тлі цього компанії – виробники викладають свою продукцію тут абсолютно безкоштовно. 
Але майже ніхто не замислюється – що з себе представляють подібні ігри? Відповісти на це питання досить складно. Існує багато різновидів: від найпростішого тетрису до надскладних стратегій, від  простих “цеглинок” до ігор “для дорослих”. І всі вони виконують лише дві функції:
скоротати час. В цьому випадку суть гри не особливо важлива, була б динаміка і хороший сюжет. Такі розваги надають і соцмережі, найчастіше це нескладні розваги на зразок Веселої ферми або Мафії.

Відволіктися від реальності. Це вже ігри на порядок складніші. Їх шанувальники, на думку психологів, здійснюють свої бажання у віртуальній реальності. З одного боку це погано: людина йде від реального життя, нехай і на час. З іншого боку, вона «випускає пару» і в реальності не відчуває бажання займатися неправомірними діями. Приміром, відвернувшись на віртуальні гонки, порушивши всі можливі і неможливі правила і всмак перебивши сотні елітних машин, людина не стане вичавлювати з простих Жигулів 200 км/год. Таким ось способом отримуючи ігри безкоштовно, а з ними і свій маленький світ, де можна здійснювати будь-які вчинки, людина робиться спокійнішою в реальності.
Крім того в мережі пропонуються і навчальні ігри, які розвивають ті чи інші якості і знання.
Популярності набирають також ігри-тренажери. Вони повністю симулюють ті чи інші умови, дозволяючи людині адаптуватися до них без наслідків в реальності. Наприклад, на симуляторі автомобіля навчаються новачки, не сідавши за кермо. А адже ця ж функція є і в онлайн продуктах, варто лише підключити спеціальне кермо і педалі, як ваше розвага перетворюється в навчальну програму.
І звичайно безкоштовні гри – це своєрідний захист від піратства. По-перше, маючи доступ до “ліцензійних”, ніхто не стане купувати піратську версію. По-друге, вони служать індикацією якості. Навіть якщо це демо-версія, якість ліцензованого продукту видно відразу. Але, на жаль, визначити якість до скачування неможливо. Дуже часто, замість очікуваного, скачується незрозуміло що, або навіть посилання направляє на сайт з сумнівним змістом. Інша справа – безкоштовні продукти, що викладаються в мережу. Тут звичайно піратам не розвернутися, але в той жечас і сам продукт простенький, тільки для проведення часу.
Підводячи підсумок вищесказаного: безкоштовні ігри являють собою якийсь буфер захисту, який дозволяє попередити стресові ситуації. Тому не варто забороняти дітям проводити час за комп’ютерами, нехай розвиваються. Хоча все має бути в міру, в тому числі і час, який вони витрачають на розваги в онлайні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh