Техно

Що таке хостинг

1Сьогодні практично жоден бізнес неможливий без наявності власного представництва в мережі Інтернет. І кожна компанія, яка вирішила створити свій портал або сторінку стикається з поняттям «хостинг сайту». Розповімо докладніше, що це таке. Англійське слово «host» має безліч значень, але в даному випадку – це «приймаюча сторона, господар, власник». Так позначили веб-сайт, головний сервер, на якому розташовується вся база сайту. Від її правильної організації буде залежати працездатність сайту. Чим складнішиий ресурс, чим більше на ньому графічних елементів, різноформатної інформації, обсягу даних, тим важливіше підібрати хороший хостинг. Хороший хостинг можна підібрати тут: parkovka.ua, адже недостатня потужність сервера (вибір поганого хостингу) приведе до втрати інформації.

Ті, хто вже мав досвід роботи з власними інтернет сайтами, стикалися з ситуацією, коли «сайт злетів» або «стався збій на сервері і знає, що це тягне за собою не дрібні неприємності, а прямі фінансові втрати. З погано працюючого порталу клієнти йдуть до конкурентів, а компанія втрачає частину доходу. Якщо ж проблема непрацюючого хостингу для сайту не вирішується оперативно – це може призвести до повної втрати аудиторії.

Чим платний хостинг для сайту відрізняється від безкоштовного?

Безліч компаній та сервісів в інтернеті пропонують послуги з надання безкоштовного хостингу. Виникає питання – навіщо платити за те, що можна взяти задарма? Однак, тут найчастіше і криється каверза, яка обходиться власникам компаній значно дорожче. Безкоштовні послуги, як правило, надаються шаблонним, типовим сайтам з обмеженим функціоналом, але як тільки бізнес починає рости, потрібно і збільшення опцій. Для цього, наприклад, потрібно перенесення сторінок на платний хостинг, а часто ще й повна переробка первісного шаблону, що вимагає вкладень набагато більших, ніж початкове грамотне розміщення. Але і це лише частина проблеми. Безкоштовні служби означають економію на обладнанні та персоналі, тобто найчастіше за функціонуванням вашої сторінки в інтернеті ніхто не стежить, а це призводить до збоїв і помилок у роботі. Зрештою молоді компанії втративши значний час і гроші звертається на платний хостинг, замість того щоб знайти надійного партнера відразу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України