Івано-Франківський Карітас провів черговий захід присвячений боротьбі зі СНІДом

Вчора працівники Івано-Франківського Карітасу провели зі студентами Калуського політехнічного коледжу інформаційно-профілактичний захід з профілактики ВІЛ-СНІДу. Соціальний працівник-педагог Карітасу Людмила Кріцак та соціальний працівник-психолог Людмила Барабаш ознайомили студентів з методами запобігання небезпечній хворобі, запропонували бліц-опитування та цікаву вікторину на знання як вберегтися від неї, демонстрували навчальний відеоролик.

«Мені сподобався сьогоднішній захід, дізнався чимало корисного та нового, зокрема, як вберегтися від ВІЛ-СНІДу, – ділиться третьокурсник Богдан Перів. – Такі зустрічі дуже інформативні та необхідні нам усім».

«Ми підтримуємо дружні стосунки з Карітасом. Дуже вдячні за допомогу та сприяння в ознайомленні з тим, як молодим людям вберегтися від такої небезпечної недуги як СНІД, – розповідає практичний психолог Калуського політехнічного коледжу Марія Князевич. – Раді, що до нас сьогодні завітали працівники Карітасу і провели такий корисний захід. Це чудово, що є такі люди, які справді вкладають душу у таку просвітницьку роботу, допомогу молоді у вивченні подібних проблем».

Працівники Івано-Франківського Карітасу впродовж року провели ряд зустрічей у лікувальних закладах, жіночих консультаціях з медиками та пацієнтами. Також зустрічалися з педагогами та студентами шкіл, коледжів, училищ у Івано-Франківську та районах нашої області. В планах проведення ще ряду заходів присвячених боротьбі з ВІЛ-СНІД у медичних та навчальних закладах області.

Джерело: ugcc.if.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh