Техно

National Geographic може отримати звання «Журнал року»

Видання Національного географічного товариства США висунуло журнал National Geographic в номінації «Журнал року». Видаваний майже 130 років, починаючи з 1888 року, National Geographic буде боротися за нагороди на «Кращу фотороботу» і «Кращий номер».

 

Журнал, який публікує статті в галузі історії, культури та географії, видається в декількох країнах і більш ніж на 30 мовах. З 2003 року видається російською мовою під назвою «National Geographic Росія». Всі матеріали супроводжуються великою кількістю фотографій, серед яких є і зображення афганської дівчини на обкладинці одного з випусків журналу. Ця фотографія стала самої впізнаваною за всю історію журналу.

 

Альо за перемогу National Geographic доведеться поборотися, адже конкурентами є гіганти видавничого бізнесу. За звання кращого журналу року з них будуть змагатися журнали New York і The New Yorker, один є американським тижневиком світських тиражем, що перевищує 400 000 примірників, а другий теж тижневик США, альо він публікує репортажі та коментарі, критику та есе, а крім того художні твори, гумористичні оповідання, комікси та поезію.

Крім цих двох, серед конкурентів National Geographic є The Atlantic, такий же старий журнал, який заснований дещо раніше – в 1857 році. Це видавництво є літературним, його засновниками була група письменників. Ще одним конкурентом є The Hollywood Reporter, вже отримала безліч нагород, і спеціалізується на самих різних областях життя, але особливо щільно тематика його стосується кіно, незважаючи на те, що заснований значно пізніше за своїх попередників, тобто тільки в 1930 році. Протягом сторіччя The Hollywood Reporter був одним із двох найбільших журналів про кіно.

Премію «Журнал року» присуджує Американське суспільство журнальних редакторів спільно з Школою журналістики Колумбійського університету. Церемонія нагородження відбудеться 1 лютого в Нью-Йорку. У 2016 року надійшло 1590 заявок від претендентів у різних категоріях від 282 видань.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.