National Geographic може отримати звання «Журнал року»

Видання Національного географічного товариства США висунуло журнал National Geographic в номінації «Журнал року». Видаваний майже 130 років, починаючи з 1888 року, National Geographic буде боротися за нагороди на «Кращу фотороботу» і «Кращий номер».

 

Журнал, який публікує статті в галузі історії, культури та географії, видається в декількох країнах і більш ніж на 30 мовах. З 2003 року видається російською мовою під назвою «National Geographic Росія». Всі матеріали супроводжуються великою кількістю фотографій, серед яких є і зображення афганської дівчини на обкладинці одного з випусків журналу. Ця фотографія стала самої впізнаваною за всю історію журналу.

 

Альо за перемогу National Geographic доведеться поборотися, адже конкурентами є гіганти видавничого бізнесу. За звання кращого журналу року з них будуть змагатися журнали New York і The New Yorker, один є американським тижневиком світських тиражем, що перевищує 400 000 примірників, а другий теж тижневик США, альо він публікує репортажі та коментарі, критику та есе, а крім того художні твори, гумористичні оповідання, комікси та поезію.

Крім цих двох, серед конкурентів National Geographic є The Atlantic, такий же старий журнал, який заснований дещо раніше – в 1857 році. Це видавництво є літературним, його засновниками була група письменників. Ще одним конкурентом є The Hollywood Reporter, вже отримала безліч нагород, і спеціалізується на самих різних областях життя, але особливо щільно тематика його стосується кіно, незважаючи на те, що заснований значно пізніше за своїх попередників, тобто тільки в 1930 році. Протягом сторіччя The Hollywood Reporter був одним із двох найбільших журналів про кіно.

Премію «Журнал року» присуджує Американське суспільство журнальних редакторів спільно з Школою журналістики Колумбійського університету. Церемонія нагородження відбудеться 1 лютого в Нью-Йорку. У 2016 року надійшло 1590 заявок від претендентів у різних категоріях від 282 видань.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh