Контракт NASA на доставку вантажів на МКС виграли три американські компанії

Контракт NASA на транспортування вантажів на МКС отримали три американські компанії: Orbital ATK, Sierra Nevada Corp і SpaceX. Перша місія відбудеться в 2019 році, а її вартість поки не визначена.

 

Глава відділу МКС у NASA Сем Шимеми в ході прес-конференції назвавши переможців конкурсу, проведеного космічним агентством для визначення підприємств, які займуться транспортуванням різних вантажів на космічну станцію. Контракти виграли три американські компанії: Orbital ATK, Sierra Nevada Corp і SpaceX. Саме смороду до 2024 року будуть доставляти інструменти, пристрої та продукти на орбітальний дослідний комплекс.

Варто зазначити, що перша місія відбудеться не раніше 2019 року, а її вартість поки не визначена. Як пояснивши Шимеми, оплата за кожен рейс залежить від ряду факторів, серед яких тривалість польоту, кількість вантажу і так далі.

Нагадаємо, у конкурсі також брали участь Boeing Co і Lockheed-Martin, що на одному з етапів вибули з нього. Багато фахівців вважали, що одним з переможців стані корпорація SNC, партнер NASA, однак результати виявилися іншими.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh