Техно

Контракт NASA на доставку вантажів на МКС виграли три американські компанії

Контракт NASA на транспортування вантажів на МКС отримали три американські компанії: Orbital ATK, Sierra Nevada Corp і SpaceX. Перша місія відбудеться в 2019 році, а її вартість поки не визначена.

 

Глава відділу МКС у NASA Сем Шимеми в ході прес-конференції назвавши переможців конкурсу, проведеного космічним агентством для визначення підприємств, які займуться транспортуванням різних вантажів на космічну станцію. Контракти виграли три американські компанії: Orbital ATK, Sierra Nevada Corp і SpaceX. Саме смороду до 2024 року будуть доставляти інструменти, пристрої та продукти на орбітальний дослідний комплекс.

Варто зазначити, що перша місія відбудеться не раніше 2019 року, а її вартість поки не визначена. Як пояснивши Шимеми, оплата за кожен рейс залежить від ряду факторів, серед яких тривалість польоту, кількість вантажу і так далі.

Нагадаємо, у конкурсі також брали участь Boeing Co і Lockheed-Martin, що на одному з етапів вибули з нього. Багато фахівців вважали, що одним з переможців стані корпорація SNC, партнер NASA, однак результати виявилися іншими.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.