Авторські статті

Луцький Автомайдан здійснив рейди до осель “регіоналів”

2 лютого 2014 року Луцький Автомайдан здійснив масштабні рейди Волинською областю та відвідав місця проживання депутатів-“регіоналів” і їх місцевих сателітів задля інформування громадськости про антинародну позицію цих діячів та вірне служіння режиму Януковича. Активну участь у Автомайдані взяли свободівці, які очолювали дві з трьох автоколон.

Луцький Автомайдан вирушив рейдом домівками волинських депутатів-“регіоналів” та їх прихильників у 3-ох напрямках: Маневичі – Камінь-Каширський; Локачі – Володимир-Волинський; Турійськ – Любомль – Шацьк. Першу та третю автоколони очолили депутати Волинської облради від ВО “Свобода” Микола Давидюк та Олександр Пирожик. Також серед учасників Автомайдану було чимало свободівців.

У Турійську автомайдан завітав до депутата Волинської облради та друга голови ОДА Бориса Клімчука Романа Микитюка, а також на комбікормовий завод провладного нардепа-олігарха Сергія Мартиняка. Місцеві мешканці скаржилися автомайданівцям, що завод порушує екологічні норми. На їх думку, це можливо тому, що Сергій Мартиняк користується підтримкою з боку влади, так як раніше він завжди голосував в унісон з Партією регіонів.

Люди схвально відгукнулися на ініціятиву луцького Автомайдану. Активісти обклеїли наліпками “обережно – власність регіонала” та “не купуй “регіонівське” приміщення де розташований місцевий офіс Партії регіонів та громадську приймальню Романа Микитюка. Всього луцький Автомайдан побував у Турійську на 4 об’єктах.

Після Турійська Автомайдан на чолі з головою фракції ВО “Свобода” у Волинській облраді Олександром Пирожиком вирушив до Любомля, де навідався в гості до голови Любомльської РДА, члена Партії регіонів Олександра Дзядука. Цей чиновник-“регіонал” вперто тримається за свою посаду і відмовляється залишати лави ПР. Крім того, учасники Автомайдану побували біля садиби депутата облради від Партії регіонів Володимира Дибеля, який не підтримав створення Народної Ради та не прибув на позачергову сесію.

У Шацькому районі автомайданівці навідалися до помпезної садиби депутата Волинської облради від Партії регіонів Василя Денисовця, яка розташована у “царському” селі Мельники біля узбережжя озера Пісочне. Потому колона рушила до помешкання новоспеченого нардепа-комуніста Василя Демедюка, який вже встиг проголосувати за диктаторські закони 16 січня і не підтримав їх відміну 28 січня. Комуніст до учасників акції не вийшов, зате вибігла його дружина і влаштувала істерику, намагаючись виправдати вчинки свого чоловіка у парламенті.

Як повідомив учасник акції, голова Володимир-Волинської міської організації ВО “Свобода” Сергій Коба, автомайданівці також відвідали депутатів Волинської облради від Партії регіонів Тамару Ковальчук та Олега Борбелюка, місцевих “регіоналів” з Володимир-Волинської міськради та екс-голову райради Степана Слащука. Автоколону супроводжував наряд міліції. Керівник міліціянтів висловлював претензії, що автомайданівці порушують благоустрій у місті. Однак йому відповіли, що учасники акції просто інформують громаду про роботу депутатів.

Ще одна автоколона побувала у селищі Колки, де проживають три депутати райради від ПР, які й досі підтримують владу. У селищі Маневичі автомайданівці долучилися до народного віча та закликали приєднуватися до акції місцевих мешканців. Разом з громадою автомайданівці побували біля помешкання голови Маневицької РДА, “регіонала” Микола Миронюка і депутата облради Надії Григоли. Біля будинку останньої було багато міліції на чолі з начальником райвідділу. Після цього колона рушила у Камінь-Каширський, де до неї приєдналися місцеві активісти. Автомайданівці здійснили автопробіг по місту та провели імпровізоване віче. Також вони випадково зустріли голову Камінь-Каширської районної організації ПР Андрія Михалика і висловили своє обурення діями його політичної сили. Наприкінці акції автомайданівці відвідали садибу голови Камінь-Каширської РДА, депутата облради від ПР Івана Вовка, однак ніхто до них так і не вийшов.

“Місцева громада має діяти активніше і боротися за свої права, долучатися до єдиного пориву української нації в боротьбі за гідне майбутнє”, – наголосив депутат облради від ВО “Свобода” Микола Давидюк.

Зазначимо, що раніше були проведені аналогічні рейди Автомайдану у Луцьку, а також до Старої Вижівки, Ратного та Ковеля.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України