Авторські статті

Наступ мирного протесту першу лінію вантажівок взяв

18 лютого 2014 року активісти Майдану розпочали мирний наступ на Верховну Раду України. Майже 100-тисячну колону очолює лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, народні депутати-свободівці та представники инших опозиційних сил.

Люди сканудують “Зека – геть!”, “Слава Україні! Героям слава!”, “Банду – геть!”. Колона пройде вулицею Інститутською через Кріпосний провулок на вулицю Грушевського.

“Ми розпочинаємо мирний наступ на парламент з вимогою повернути країну в конституційне русло. Наші юристи проаналізували усі рішення Конституційного Суду, і вже очевидно, що немає жодного документа, який підтверджує, що 2010-го Україна повернулася до Конституції 1996 року. Саме тому зараз треба затвердити політико-правові акти, які констатують, що Україна живе за Конституцією 2004 року.

Згодом слід затвердити необхідні зміни до Конституції, також необхідно заслухати звіт керівництва МВС та Генеральної прокуратури про хід розслідування щодо вбивств, катувань, побиття, викрадення мирних протестувальників та нищення майна активістів по всій країні. Злочинців має бути покарано – суспільство цього вимагає і не заплющить на це очі! Сподіваємося, що депутати з так званої більшости з розумінням поставляться до ситуації і голосуванням підтримають вимоги народу”, – зазначив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України