Вони приречені, а ми переможемо!

«Беркутівець», який бив машину Ярослава Гончара – львів’янин з українським прізвищем, а половина Самооборони Майдану – російськомовні громадяни сходу

Про це на власній сторінці у «Фейсбуці» написав народний депутат Микола Княжицький.

«Так що це не громадянський конфлікт і не суперечності між регіонами. І гвардійськими стрічками просто штучно спекулюють, бо вони – ніяка не альтернатива національному прапору. Це конфлікт між владою і її злочинною міліцейською і бандитською армією і народом. Тому вони приречені, а ми переможемо», – зазначив політик.

Нагадаємо, через кілька днів після публікації відео про те, як 19 січня «беркутівці» знищили автомобіль активіста Автомайдану Ярослава Гончара, користувачі інтернету впізнали одного з нападників. Ним виявився Роман Тимків, який проживає у Львові.

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. кара земная

    УПА- ГЕРОИ УКРАИНЫ!!! Они всегда боролись с такими фашистами, гестапа, как беркут. Георгиевские ленты, которые беркут так любит напялить, это награды от немцев, тем выродкам, которые служили фашистам.

  2. кара земная

    Беркут выродки сатаны, бандоохранители. Будьте прокляты до 10 поколения!!!!! Хотя какое там поколения, петушары, гестапа, фотографируются с голыми мужчинами.

  3. Беркут – зашитник Украины. УПА – фашистский палач украинского народа. Социализм – будущее Украины

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh