Авторські статтіЗдоров'я

Наскільки небезпечні електронні сигарети

Прийнято вважати, що випаровування електронних сигарет і вейпів безпечні. Але це не так. Виявляється, в випарах містяться токсичні речовини, пише The Daily Mail.

Медики занепокоєні: вейпи вільно курять в громадських місцях, піддаючи впливу оточуючих формальдегіду, що викликає рак, і акролеїну, подразнює очі і шкіру.

Дані висновки вчені Каліфорнійського університету в Берклі нікого, поспостерігавши за людьми в барі і провівши там заміри рівня токсичних речовин. Експерти встановили, що концентрація токсичних сполук, що випускаються вейпером в навколишнє середовище, набагато перевершує безпечні показники.

Рівень споживання формальдегіду при 100 затягуваннях вейпом в день більше, ніж у людини, яка викурює в день 10 звичайних сигарет. Формальдегід — речовина, що застосовується в бальзамуванні тіл, підвищує ризик лейкемії, раку мозку при регулярному впливі. В електронних сигаретах формальдегід, як і акролеїн, виділяється при нагріванні пропілену, гліколю і гліцерину, що входять до складу рідини для електронних сигарет.

Хоча випаровування від вейпів досить швидко розходяться, в барах рівень формальдегіду такий, що він може викликати анемію і приводити до пошкоджень яєчників. Ще один шкідливий з’єднання єднання — діацетил. Це хімічна речовина, що використовується для ароматизації багатьох електронних сигарет і звинувачена у провокуванні невиліковного ураження легень

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України