Наскільки небезпечні електронні сигарети

Прийнято вважати, що випаровування електронних сигарет і вейпів безпечні. Але це не так. Виявляється, в випарах містяться токсичні речовини, пише The Daily Mail.

Медики занепокоєні: вейпи вільно курять в громадських місцях, піддаючи впливу оточуючих формальдегіду, що викликає рак, і акролеїну, подразнює очі і шкіру.

Дані висновки вчені Каліфорнійського університету в Берклі нікого, поспостерігавши за людьми в барі і провівши там заміри рівня токсичних речовин. Експерти встановили, що концентрація токсичних сполук, що випускаються вейпером в навколишнє середовище, набагато перевершує безпечні показники.

Рівень споживання формальдегіду при 100 затягуваннях вейпом в день більше, ніж у людини, яка викурює в день 10 звичайних сигарет. Формальдегід — речовина, що застосовується в бальзамуванні тіл, підвищує ризик лейкемії, раку мозку при регулярному впливі. В електронних сигаретах формальдегід, як і акролеїн, виділяється при нагріванні пропілену, гліколю і гліцерину, що входять до складу рідини для електронних сигарет.

Хоча випаровування від вейпів досить швидко розходяться, в барах рівень формальдегіду такий, що він може викликати анемію і приводити до пошкоджень яєчників. Ще один шкідливий з’єднання єднання — діацетил. Це хімічна речовина, що використовується для ароматизації багатьох електронних сигарет і звинувачена у провокуванні невиліковного ураження легень

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh