Авторські статті

Наше завдання – переносити революцію у райцентри, міста та села нашого краю

9 лютого 2014 року в Луганську традиційно відбулося народне віче, на якому – попри заклики до влади забезпечити громадський порядок та застерегти виникнення сутичок – не обійшлося без провокацій. “Тітушки” оголосили війну звичайному піаніно, яке активісти Майдану переносили на площу.

Провокатори діяли нахабно, намагались пошкодити піаніно, пофарбоване у синьо-жовтий колір. “Сьогодні недолугі “антимайданівці” вкотре показали своє справжнє обличчя – маргіналів, вандалів та п’яниць, яких мобілізувала влада. Ці істоти без сорому та совісті, що нападають на мирні акції, забувають про відповідальність, яку обов’язково понесуть за свої бандитські дії”, – зазначив голова Луганської “Свободи” Артем Заіка.

“Підкреслюємо, що представники так званих “казацкіх організацій” та провладні маргінали, які створюють різні “гвардії” та антинародні “дружини” – є джерелом ескалації протистояння та своїм існуванням нагнітають ситуацію в краї, відіграючи свою скрипку в провладних провокаціях про міфічні загрози “інтервенції” з боку київського Майдану та західноукраїнських областей”, – наголосив свободівець.

“Наше завдання – переносити революцію у райцентри, міста та села нашого краю. Доносити людям правду про події, які зараз відбуваються в державі. Дійти до кожного українця, розбурхати його, спонукати долучитися до Революції гідности. Мусимо розуміти, що завдання Президентської адміністрації напевно полягає в ізоляції майданівських процесів на місцях, адже кожен розуміє яким потенціялом володіє Донбас, і саме цієї нестримности і вибухонебезпечности боїться бандитська влада. Насправді, попри культивований владою міф про протистояння між різними частинами України – його немає. Сьогодні немає різниці між мешканцями Західної чи Східної, Північної чи Південної України. Але протистояння насправді відбувається – між народом та владою. Сьогодні за правду пліч-о-пліч з нами стоять не лише українці, а й представники инших національностей. Не дивлячись на національні чи релігійні відмінності, зараз по всій країні люди стоять разом проти бандитської влади, проти корупції, продажних судів, беззаконня та несправедливости. Ці люди стоять за Україну – вони борються за неї й готові за неї померти. В цьому відмінність між нами і тими, кого влада бажає показати своїми “прибічниками”. Навіть та невеличка купка маргіналів-українофобів не йтиме в бій за “золотий унітаз” свого пахана. В цьому є принципова відмінність”, – зазначив націоналіст.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України