Авторські статті

Хочу жити в країні “Майдан”

Хочу жити в країні “Майдан”, де всі відчувають себе частиною одного цілого, частиною однієї країни, де немає “схід-захід”, “російськомовний – україномовний”, де всі – українці, стоять один за одного.

Хочу жити в країні “Майдан”, де лікар надасть тобі безкоштовну медичну допомогу, для якого всі пацієнти однакові, який давав клятву Гіппократа не просто на словах, а потім приходить до Будинку профспілок на кухню і каже тобі: “мені потрібні 3 порції бульйону, це для моїх пацієнтів (!). Він робить це просто так. Тому що він має совість і свідомість.

Хочу жити в країні “Майдан”, де я відчуваю себе захищеною, де я в безпеці. Звучить абсурдно, але поза периметра Майдану Останнім часом мені страшно навіть носити жовто -блакитну стрічку, не те щоб великий прапор. На Майдані всі свої.

Хочу жити в країні “Майдан”, де не тільки мама переживає не голодна чи я, але і абсолютно невідомі тобі люди. Я була там волонтером, я це бачила. Коли зовсім незнайома жінка , принісши мені вечерю, сказала: “я не піду, поки ти не співаєш”. (І не пішла).

Хочу жити в країні “Майдан”, хочу бачити очі та обличчя, які наповнені добром, позбавлених корисливих цілей. Хочу жити поруч з тими двома подружжям , які в суботу вночі прийшли розносити чай замерзлим хлопцям на барикади (Ідеальна сім’я) з трьома жінками, які приїхали із Сум щоб допомогти. Хочу жити поруч з Ганною Іванівною, якій 72, але яка наповнена життям і правдою, а тому вона там , мною жаданої країні – на Майдані. Список довгий , думка одна – Вони розуміють.

Хочу жити в країні “Майдан”, де головна пісня – НЕ “мама дорога, давай, давай”, а гімн України. Вночі він звучить щогодини. Коли звучить гімн, навіть на Інститутській на верхніх барикадах в 4 ночі чоловіки стоять з рукою на серці і співають. Потім звучить молитва. Там немає камер, для показу свого патріотизму в ефірі, в “чорних скриньках” і т.д. Вони співають серцем. Я хочу жити в такій країні.

Хочу у всій Україні побачити “Майдан”: від Соломоново до Червоної зірки, від села Грем’ячої до мису Сарич.

Ми єдині. Слава єдиній Україні !

 Світлана Нагорна.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

8 коментарів

  1. Хіба Америка не забеспечує цих майданутих матеріально? Святий дух на хліб не намажеш? Так розбігайтесь вже, запаскудили столицю, гидко дивитись на цей циганський табір. Націоналісти хренові!!!

  2. А мы все живем, в стране вокруг майдана, учимся, работаем, покупаем продукты и одежду на заработанные деньги. Наше самовыражение в работе, которая приносить пользу обществу и государству у целом. А когда заболеем идем в больницу, и даем врачу денег, за “человеческое” отношение, который против взяток, стоит или душе, поддерживает майдан, что бы он не впихивал кучу ненужных лекарств, за которые ему дают бонусы. А студенты поддерживающие ценности на майдане, будут сдавать сессию за папы или мамы деньги, так как вместо того что бы учиться, они машут флагом и поют гимн, главное, что бы по окончанию учебы, они пошли на рынок торговать, с таким образованием. И все “майдановцы” стоят в борьбе за соблюдение законов, при этом покуривая или выпивая бутылочку пивка в общественном месте. Все борятся за то, что бы соблюдали законы, не брали взятки, платили налоги, поднимали зарплаты, все но ни как не они сами.

    1. Хуйца им по всем бендерским мордам.)))))
      Нашёлся бы сумасшедший, да принёс бы киллограм так 50 тротилла майданутым под нос и ёбнул что есть духу, да так чтоб бендерские сраки разлетелись на 4 стороны света!!!

  3. Майдан это надежда жить без=ям на дорогах,без коррупции-дерибана,без смотрящих,откатов,поборов,хамства,грязищи,продажности,геп-дуп,…Пора Перемен!

    1. Ты явно набитый дурак!!! Если план Америки выгорит, то в Украине будет такой же пиздец как в Грузии, Боснии, Ираке и Сирии. Какая Европа,какие дороги, там коррупция в 10 раз круче… кто тебя там ждёт??? “Янки” загонят нас в долги и сделают плацдарм для военных баз… Какой основной доход штатов???- ВОЙНА. И если до таких далбаёбов как ты это не дойдёт то она будет!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.