Авторські статті

Хочу жити в країні “Майдан”

Хочу жити в країні “Майдан”, де всі відчувають себе частиною одного цілого, частиною однієї країни, де немає “схід-захід”, “російськомовний – україномовний”, де всі – українці, стоять один за одного.

Хочу жити в країні “Майдан”, де лікар надасть тобі безкоштовну медичну допомогу, для якого всі пацієнти однакові, який давав клятву Гіппократа не просто на словах, а потім приходить до Будинку профспілок на кухню і каже тобі: “мені потрібні 3 порції бульйону, це для моїх пацієнтів (!). Він робить це просто так. Тому що він має совість і свідомість.

Хочу жити в країні “Майдан”, де я відчуваю себе захищеною, де я в безпеці. Звучить абсурдно, але поза периметра Майдану Останнім часом мені страшно навіть носити жовто -блакитну стрічку, не те щоб великий прапор. На Майдані всі свої.

Хочу жити в країні “Майдан”, де не тільки мама переживає не голодна чи я, але і абсолютно невідомі тобі люди. Я була там волонтером, я це бачила. Коли зовсім незнайома жінка , принісши мені вечерю, сказала: “я не піду, поки ти не співаєш”. (І не пішла).

Хочу жити в країні “Майдан”, хочу бачити очі та обличчя, які наповнені добром, позбавлених корисливих цілей. Хочу жити поруч з тими двома подружжям , які в суботу вночі прийшли розносити чай замерзлим хлопцям на барикади (Ідеальна сім’я) з трьома жінками, які приїхали із Сум щоб допомогти. Хочу жити поруч з Ганною Іванівною, якій 72, але яка наповнена життям і правдою, а тому вона там , мною жаданої країні – на Майдані. Список довгий , думка одна – Вони розуміють.

Хочу жити в країні “Майдан”, де головна пісня – НЕ “мама дорога, давай, давай”, а гімн України. Вночі він звучить щогодини. Коли звучить гімн, навіть на Інститутській на верхніх барикадах в 4 ночі чоловіки стоять з рукою на серці і співають. Потім звучить молитва. Там немає камер, для показу свого патріотизму в ефірі, в “чорних скриньках” і т.д. Вони співають серцем. Я хочу жити в такій країні.

Хочу у всій Україні побачити “Майдан”: від Соломоново до Червоної зірки, від села Грем’ячої до мису Сарич.

Ми єдині. Слава єдиній Україні !

 Світлана Нагорна.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України