Кияни мають організовуватись і забезпечувати порядок у себе в місті

“Народні ради, зважаючи на ситуацію в країні, будуть формувати загони самооборони, що є дуже актуальним для Києва, бо ми бачимо, як влада рекрутує найманців з инших регіонів, звозить до столиці бандитів, які громлять майно киян, спалюють машини і нагнітають криміногенну ситуацію в Києві. Очевидно, що влада зацікавлена в поверненні практики 90-х років на Донбасі. Тому кияни мають організовуватись і забезпечувати порядок у себе в місті”. Про це телеканалу 112 заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко, перебуваючи на установчих зборах Народної ради Дніпровського району столиці.

Як підкреслив народний депутат, це вже другі збори в Києві, на яких формують Народні ради. “Столиця України на сьогодні позбавлена місцевого самоврядування. У нас немає міського голови, проте є “прострочена” Київрада, яка вже майже рік не легітимно. Також у Києві немає районних рад, хоча вони, приміром, є в Донецьку. Влада Януковича в ручному режимі управляє столицею, і кияни не мають жодного впливу на те, що відбувається в їхньому рідному місті. Для того, щоби відновити справедливість і повернути повноту влади органам місцевого самоврядування, розпочато формування Народних рад”, – наголосив свободівець.

Ігор Мірошниченко зазначив, що районні ради в Києві формуються з місцевих активістів та членів громадських організацій. Ці люди не лише будуть стежити за ситуацією в місті та у себе в районі, а й контролюватимуть органи виконавчої влади, які не є обраними, а є призначеними згори, тому вкрай корумповані і діють у власних інтересах, а не в інтересах громади.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh