Авторські статті

Кияни мають організовуватись і забезпечувати порядок у себе в місті

“Народні ради, зважаючи на ситуацію в країні, будуть формувати загони самооборони, що є дуже актуальним для Києва, бо ми бачимо, як влада рекрутує найманців з инших регіонів, звозить до столиці бандитів, які громлять майно киян, спалюють машини і нагнітають криміногенну ситуацію в Києві. Очевидно, що влада зацікавлена в поверненні практики 90-х років на Донбасі. Тому кияни мають організовуватись і забезпечувати порядок у себе в місті”. Про це телеканалу 112 заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко, перебуваючи на установчих зборах Народної ради Дніпровського району столиці.

Як підкреслив народний депутат, це вже другі збори в Києві, на яких формують Народні ради. “Столиця України на сьогодні позбавлена місцевого самоврядування. У нас немає міського голови, проте є “прострочена” Київрада, яка вже майже рік не легітимно. Також у Києві немає районних рад, хоча вони, приміром, є в Донецьку. Влада Януковича в ручному режимі управляє столицею, і кияни не мають жодного впливу на те, що відбувається в їхньому рідному місті. Для того, щоби відновити справедливість і повернути повноту влади органам місцевого самоврядування, розпочато формування Народних рад”, – наголосив свободівець.

Ігор Мірошниченко зазначив, що районні ради в Києві формуються з місцевих активістів та членів громадських організацій. Ці люди не лише будуть стежити за ситуацією в місті та у себе в районі, а й контролюватимуть органи виконавчої влади, які не є обраними, а є призначеними згори, тому вкрай корумповані і діють у власних інтересах, а не в інтересах громади.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.