Влада нагадує сліпоглухоніму мавпу з гранатою

“Режим Януковича нагадує сліпоглухоніму мавпу з гранатою. Понад місяць тривають масові акції протесту в рамках Революції Гідности, однак ми так і не побачили спроби влади відкрити власні очі й реально оцінити ситуацію в країні, почути вимоги народу й нарешті почати діалог із тими, хто наділив режим мандатом на владні повноваження. Проте найстрашніше, що в руках цієї мавпи – граната. Влада, яку режим навився використовувати лише з метою принижень, переслідувань та визискувань українського народу. Відтак завдання народу як джерела влади в країні – привести до тями свавільний режим, засліплений вседозволеністю”, – заявив заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Юрій Сиротюк під час виступу на Майдані Незалежности 24 грудня 2013 року.

Також свободівець зазначив: “Режим Януковича не здатен вести діалог із суспільством цивілізованими конституційними методами. Замість того, щоби чути голос народу й адекватно реагувати на його вимоги, влада відновлює сталінські репресії та бандитські переслідування учасників мирних зібрань.

Нічні штурми звірячих спецпідрозділів, використання “ті тушок”-бандитів, підпали автівок, допити, побиття і листи з погрозами – усе це сталінські методи із специфікою бандитських кримінально-олігархічних кланів. Режим так і не навчився використовувати владу в інтересах народу й держави.

Відтак завдання народу – відібрати в цієї владної мавпи гранату. Передусім український народ не визнає кредит, який взяв Янукович у Путіна, і заявляє, що не повертатиме цих коштів із гаманців українців після зміни влади. Отож, кошти, позичені в Путіна, доведеться віддавати Януковичу та Азарову із власних статків.

По-друге, український народ відмовляється фінансувати з власних гаманців різноманітні звірячі формування, на кшталт “Беркута”, “Барса”, “Тигра”. Кошти, надані на ці спецпідрозділи, має бути направлено на українську армію. Так само має бути скасовано призив до внутрішніх військ та відновлено у Збройні Сили. Українські діти повинні захищати українську державу від зовнішніх зазіхань, а не ­­­­­бити українських громадян за забаганками режиму.

Відповідні б’юджетні пропозиції депутати-свободівці спрямували в б’юджетний комітет та вимагатимуть їхнього врахування під час ухвалення б’юджету на 2014 рік. Лише відібравши у влади силову дубинку можна змусити режим відкрити очі, побачити та почути народ і нарешті відповідати за свої вчинки”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh