Авторські статтіДуховне

На Одещині триває другий тур християнського табору для дітей військовослужбовців

В  м. Одеса триває табір для дітей військовослужбовців, який цього літа вдруге організували Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Морським апостолятом УГКЦ та за фінансової підтримки благодійного фонду «Renovabis».

Захід триває з 13 по 18 серпня на базі відпочинку «Пересип». Цього разу у таборі беруть участь 32 дітей учасників АТО із різних куточків України, семеро з яких втратили своїх батьків у часі війни. Програма табору поєднує як відпочинок, так і духовно-пізнавальні та розвиваючі заходи. Щодня діти мають нагоду брати участь у Божественній Літургії, яку очолює духівник та керівник табору о.Олександр Смеречинський, військовий капелан.

У наповненні табору духовною складовою капеланові допомагають 3 сестри-монахині зі Згромадження Воплоченого Слова, 2 семінаристи з Київської Трьохсвятительської духовної семінарії і Львівської духовної семінарії Святого Духа та аніматор. Кожен день, окрім відпочинку на морі, наповнений іграми, катехитичними науками та різноманітними майстер-класами.

Представники табору мали також нагоду зустрітися із Апостольським Нунцієм в Україні архиєпископом Клаудіо Ґуджеротті. Діти передали йому вітальну листівку, власноруч зроблену учасниками табору.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України