Авторські статтіТехно

Спеціалісти NASA показали, чим будуть харчуватися астронавти майбутнього

У NASA  планується запустити космічний корабель на орбіту Місяця. Планується здійснити повний обліт супутника. Важливою частиною польоту буде харчування астронавтів.

У 2021 році, NASA збирається запустити космічний корабель на орбіту Місяця. Планується відправити в політ чотирьох космонавтів. Використовувати для польотів будуть космічний шаттл «Оріон», для нього це буде перший пілотований політ. Вся місія повинна тривати до 14 днів, і команда повинна повністю облетіти навколо Місяця. На підготовчих етапах вже виникають деякі труднощі. Так як в човнику обмежений простір і немає модуля для житла, астронавтам доведеться істотно зменшити кількість вантажу.

Особлива увага приділяється харчуванню космонавтів. Команда, яка займається розробками в області харчування астронавтів, придумала цікаве рішення. Своєрідні батончики, які будуть містити до 900 калорій, будуть невибагливі до зберігання і будуть малого розміру. Планується, що астронавти будуть використовувати їх на сніданок. Космонавти зізнаються, що зовсім неважливо яку форму на орбіті має їжа. Головне що б калорії живили і давали енергію космічним першовідкривачам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України