Вчені виявили молекулу РНК, яка відповідає за “голоси” в голові хворого на шизофренію

Наукові співробітники з Дитячого госпіталю святого Юди в Мемфісі знайшли причину появи голосів в голові у хворих на шизофренію. Фахівцям вдалося визначити сигнальну молекулу РНК, яка є в організмі кожної людини, і її відсутність призводить до формування захворювання.

Вчені акцентували увагу на тому, що ще два роки тому їм вдалося визначити цілий ланцюжок нейронів у мозку людини, яка взаємодіє з антипсихотичними препаратами. Відсутність кожного з них призводити до тяжких наслідків. У структурі нейронної системи фахівці виявили частинку РНК, що відповідає за вплив препаратів на організм. Її відсутність в свою чергу призводить до розвитку психічних порушень організму та виникнення «голосів» у голові хворого шизофренією.

У більшості випадків частка РНК відсутній у людей у віці від 15 до 35 років. У загальній складності в усьому світі зафіксовано 24 мільйони хворих на шизофренію. Незважаючи на дослідження американських вчених, прийти до спільного рішення проблеми так і не вдалося. З’єднання ясувалося, що відтворити молекулу РНК не так-то просто, тому єдиного способу лікування шизофренії немає. На лабораторних мишах фахівці встановили, що відновлення нейронної ланцюга допомагає боротися з хворобою. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі Nature Medicine.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh