Народне об’єднання “Майдан” поховало технологію влади

Створене сьогодні Народне об’єднання “Майдан” зруйнувало новітню технологію влади і назавжди поховало протистояння межи містечковими псевдогромадськими організаціями та опозиційними політиками. Про це сказала у своєму виступі на Львівському Майдані 22 грудня 2013 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон.

“Влада вже не може розігнати Майдан, Майдан ще не може відставити владу. Такий баланс сил сьогодні”, – зазначила у своєму виступі народний депутат.

За її словами, в основі сильної держави лежать дві фундаментальні речі. “Річ перша – це сила закону, а не закон сили, як маємо сьогодні. Друге – це сила культури. А сила культури – це винятково своя мова, своя історія, своя Церква, своя традиція. Я би дуже хотіла, щоб на наших майданах по всій країні ми не загубили цієї провідної і наскрізної ідеї – ідеї нашої націєцентричної української сили, втіленої через духовні первні. Це ті духовні опори, які йдуть від Господа. Бо саме в Господніх руках феномен нашої мови, феномен нашої історії, нашої культури і нашої Церкви.

Усі инші опори йдуть від землі: власність на нашу землю, власність на наші засоби виробництва і винятково своя система господарювання. Народ, який не вміє визначити систему цінностей і пріоритетів, весь час буде загрожений. Народ, що тільки про хліб і думає, тільки на хліб і матиме. Тому наші так звані “євромайдани” матимуть успіх тільки тоді, коли вони стануть національними. Вони власне національними і стають. Тому невипадково не, що відбувається в Києві, має за гасло слова засновника Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця: “Сталь кується у вогні, а нація кується у боротьбі”. Київський Майдан – це кузня української нації. Не тої, що народжується, не тої, що відроджується, а тої, що утверджується і наступає, тої, що абсолютно впевнена в своїй істині. Бо її істина спирається на непоборні духовні цінності. Ми звели в Києві не просто матеріяльні барикади – ми звели барикади духу, які в ніч на 11 грудня не зміг знищити “Беркут”, – азначила Ірина Фаріон.

Народний депутат наголосила, що в Адміністрації Президента народилася новітня технологія, яку сьогодні було поховано ідеєю створення народного об’єднання “Майдан”. “Новітня технологія влади полягала в тому, аби з допомогою троянського коня – неполітичних організацій – створити протиставлення між опозиційними політиками і так званими “громадськими рухами”, які насправді не мають нічого спільного з суспільно-громадською думкою”, – зазначила Ірина Фаріон.

Але політики, як наголосила націоналістка, виявилися глибокими, мудрими і далекоглядними. “Вони сказали: ми знімаємо свої знамена і йдемо до вас, неполітичних. Після цього в них почалася повна паніка. Після цього вони запустили “Беркут”. Що було далі – ви знаєте. Далі на Майдан прийшли батьки, діди, ми з вами і перетворили всю країну у великий політичний Майдан. Тому що неможливо виконувати надважливі політичні завдання геополітичного засягу танцями і піснями. Наш політичний Майдан стоїть три тижні. Це Майданівська Січ, яка вистояла під натиском “Беркуту”.

І створене сьогодні Народне об’єднання “Майдан” назавжди поховає протистояння межи містечковими псевдогромадськими організаціями та опозиційними політиками”, – наголосила Ірина Фаріон.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh