Якщо ми не переможемо, то бандити прийдуть до кожного з нас

“Якщо ми не переможемо режим Януковича, то бандити прийдуть у дім до кожного з нас”. Про це під час народного віча у Луцьку 22 грудня 2013 року заявив керівник Волинського обласного секретаріяту ВО “Свобода”, кандидат у депутати Луцької міськради у мажоритарному виборчому округу №5 Микола Федік.

“Сьогодні відбувається активний процес формування української нації. Після багатьох років сну ми відчули себе народом, який відповідальний за стан справ у державі, від волі якого залежить майбутнє. Ми вийшли, бо відчули силу. Ми ніколи не будемо мовчки коритися гніту, сваволі, репресіям. Нас об’єднує спільна мета – змінити державу і повністю замінити цю антиукраїнську владу”, – наголосив Микола Федік.

Свободівець зазначив, що сьогодні Волинь є лідером за кількістю порушених справ проти учасників Майдану, а правоохоронні органи слухняно виконують замовлення режиму: “Ті репресії, які режим Януковича розгорнув проти нашого народу, лише зміцнює нас, гартує характер. Влада розгорнула наступ на українців. Вони залякують нас, тягають на допити, викликають у прокуратури. Волинська область стала лідером за кількістю порушених кримінальних справ проти активістів Майдану та учасників акцій протесту. Режим, за вказівками згори, фабрикує справи проти громадян, які вийшли на вулиці тільки тому, що мають честь і гідність. Це зайвий раз засвідчує потворну сутність цієї влади, яка продає українську незалежність.

Якщо ми не зупинимо їх зараз, то бандити прийдуть до кожного у наш дім. Як прийшли вони вчора до будинку активіста Майдану Сергія Онищенка та захопили його дім. “Тітушки” і “гопники” остаточно підмінять собою правоохоронні органи. Ніхто з українців не буде почувати себе в безпеці.

Вони хочуть перетворити нас у безмовне стадо. Їхня мрія – це мовчазні раби, нездатні на опір, яких можна використовувати, принижувати, грабувати. Але нам не потрібне таке майбутнє. Ми сильніші і переможемо, бо нами керує ідея!”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh