Авторські статті

Народна Рада Хмельницької области оголосила рішення про створення виконкому

24 січня 2014 року відбулося засідання Народної Ради Хмельницької области. До її складу вступило 25 депутатів. На Майдані під час акцій протесту було оголошено про створення виконавчого комітету Народної Ради. Очолюватиме його народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій.

Відбулося перше засідання виконавчого комітету. Під час зустрічі вироблено план дій та подальші кроки діяльности Народної Ради на Хмельниччині.

“Сьогодні громада зайняла приміщення обласної державної адміністрації та обласної ради. Ми створили Народну Раду на Хмельниччині. Вчора довіру Народній Раді України висловили депутати Хмельницької міської ради. Ми будемо активізовувати роботу в містах та районних центрах”, – наголосив Ігор Сабій.

Нагадаємо, що 24 січня в ході сесії обласної ради громада зайшла в приміщення ОДА та зайняла його. На акцію протесту вийшло понад 10 тисяч хмельничан.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України