Авторські статті

Крах Партії регіонів неминучий. Полетіли головєшки

Сьогодні народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий написав заяву про вихід з фракції.

У Бердянську Запорізькій області у секретаріаті міськради зареєстровано лист 15 членів фракції Партії регіонів (до останнього часу вона налічувала 35 осіб) про призупинення членства у фракції. Мотив – тиск, який чинить на депутатів-регіоналів керівництво Бердянської міської організації Партії регіонів. Депутати вважають, що політика голови БМО ПР народного депутата Олександра Пономарьова стала причиною розколу у фракції і дестабілізує ситуацію в місті.

22 січня у Збаражі Тернопільської області заступник голови районної ради Василь Липка написав заяву про вихід з Партії Регіонів.

Львівська обласна організація Партії регіонів на своєму сайті оприлюднила звернення,у якому вказує, що розділяє біль українців за загиблими на Євромайдані у Києві: «Відповідальність за смерть людей в мирний час лягає в першу чергу на владу, яка наділена повноваженнями». Львівські регіонали закликають провести вибори: «Згідно з європейською практикою голова Партії регіонів Микола Азаров, її керівництво на з’їзді мають подати у відставку. З’їзд партії мав би обрати нового лідера, а Президент – оголосити позачергові вибори до Верховної Ради, сформувати новий уряд».

22 січня в Дніпропетровську фракцію Партію регіонів покинув депутат Кіровської райради Олексій Безуглий, про що він написав у своєму фейсбуці. У повідомленні Безуглий попросив вибачення у народу за те, що довго думав, і побажав, щоб протистояння на Євромайдані завершилося без додаткових жертв: «Я до останнього моменту сподівався, що Бог і мудрість політиків збереже цю країну від громадянського протистояння. Я помилявся».

Депутат Миколаївської міськради Сергій Ісаков заявив про те, що залишить свій мандат і не співпрацюватиме з регіоналами , якщо вони не покаються в смертях людей на Євромайдані. На своїй сторінці у фейсбуці він обізвав регіоналів під***ми.

На Закарпатті голова Перечинської райради Анатолій Перцев вийшов з Партії регіонів.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України