Авторські статті

Народ – це влада. Влада – тут на Майдані! Усі українці – на Майдан!

“Народ – це влада! Що гадає режим, що поганяють людей – і вони розійдуться? Влада – тут, на Майдані, і більше її ніде немає. Майдан – це Україна, тому всі сьогодні – у центр столиці. Усі сьогодні – на Майдан Незалежности! Хто має можливість – телефонуйте усім: тут мають бути усі, аби захистити державу. Зараз Україну захищають тут”, – заявив, звертаючись до пікетувальників на Майдані Незалежности у Києві та всього народу, заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський.

“Ми знаємо, що вони увечері відімкнуть світло, знаємо, що режим перекриє усі під’їзди до Майдану. Але це не може зупинити українців, це не має нас зупинити.

Влада українців має нині доповісти цілому світові, що Україна є. І вона – тут. Тому має бути спокій, врівноваженість і концентрація. Ніхто не розходиться. Разом ми – сила!” – наголосив націоналіст.

Руслан Кошулинський також повідомив, що народні депутати від опозиції вирушають на усі барикади навколо Майдану і будуть керувати захистом і обороною на місцях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.