Авторські статті

Янукович “привітав” Україну з Днем Соборності, кров’ю привітав

“Цього року ми починаємо другий етап модернізації нашої країни”, – сказав Янукович. Оце твоя модернізація? Оце твій другий етап? А третій – це коли уся країна вкриється трупами?

Азаров висловив подяку міліції за “витримку” під час зіткнень на вул. Грушевського в Києві. Та заявив, що влада не має стосунку до сьогоднішніх жертв. За його словами, на Грушевського “купка екстремістів уже кілька днів намагається ґвлатувати всю Україну”.

Європа чекає доки нас переб’ють всіх, а тоді можливо введуть санкції. Вони те й говорять, що засуджують владу, про круглий стіл та розмову з опозицією. Який може бути мир? Нас українців превселюдно вбивають, а ми маємо сміятись і говорити, що все гаразд в країні?!

До мітингуючих вийшли декілька хлопців без щитів з ВВ. Спілкуються з жінками з рядів мітингувальників, хлопці перейдіть на бік українців, на бік справедливості. Це почалась братовбивча війна. Так тривати не може.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України