Новини з Австрії

В Австрії наркокур’єр проковтнув 214 пакетів кокаїну і героїну

Контрабандист перевіз понад два кілограми кокаїну і героїну, вилучених з обігу в аеропорту Відня в Швехаті

За даними Департаменту державної поліції Нижньої Австрії, вартість продажу таких високоякісних наркотиків на вулицях склала б майже півмільйона євро.

Чоловіка затримали 19 вересня 2020 року під час спільного контролю поліції і митниці в аеропорту. 45-річний громадянин Нігерії, який прибув з Брюсселя, під час допиту почав плутатися в показаннях. Згодом підозри слідчих підтвердилися під час комп’ютерної томографії у віденській лікарні.

45-річного наркокур’єра доставили у в’язницю Відень-Йозефштадт за наказом прокурора Корнойбург. За даними поліції, за останні три дні він залишив не менше 214 контейнерів з кокаїном і героїном вагою близько десяти грамів кожна. В результаті було вилучено 1 905 грамів кокаїну та 200 грамів героїну.

Контрабандист засуджений до чотирьох років тюремного ув’язнення районним судом Корнойбург. В ході подальших розслідувань з’ясувалося, що чоловік таким чином доставляв наркотики в Австрію 29 разів.

Наркокур’єр, який перевозить наркотики всередині себе, може переносити до двохсот пакетів за поїздку. При цьому кожен пакетик містить від двох до п’ятдесяти грамів речовини. Пакети також часто загортають в жовтуваті латексні трубки довжиною від одного до двох дюймів. Коли когось ловлять за допомогою рентгенографії на митниці, симптомів прийняття наркотиків у цієї людини, як правило, немає. У цьому випадку йому дають проносне, щоб гранули вийшли. Обгортка наркотиків рветься рідко – це буває в від часток відсотка до трьох відсотків випадків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України