Новини з Австрії

Жінка померла від серцевого нападу прямо в центрі вакцинації у Відні

У 58-річної жінки стався серцевий напад прямо в центрі вакцинації у Відні незадовго до вакцинації. Незважаючи на надану першу допомогу, врятувати її не вдалося

Сумний інцидент стався в неділю вранці в Австрійському центрі в Донауштадт. У 58-річної жінки, яка прийшла на першу вакцинацію проти Covid-19, зупинилося серце прямо в черзі. В той день були проблеми з комп’ютерною системою, тому дані доводилося записувати вручну. Час очікування в деяких випадках перевищував годину. Медпрацівники Товариства самаритян негайно почали реанімаційні заходи. Вони, на жаль, залишилися безуспішними.

«Жінці дуже швидко надали першу допомогу, тому що на місці було багато фельдшерів і лікарів швидкої допомоги», – заявила прес-секретар Асоціації самаритян.

Вона також підкреслила, що «безумовно» ніякого зв’язку з вакцинацією від коронавірусу не було. «Жінці ще не зробили щеплення».

У неділю вдень член міської ради з питань охорони здоров’я Пітер Хакер виступив із заявою. «У ці важкі години я висловлюю мої глибокі співчуття родичам померлої. Місто Відень завжди готове надати постраждалим психологічну підтримку в будь-який час », – сказав він. Він також подякував служби екстреної допомоги, які боролися за життя загиблої до кінця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України