Авторські статті

Нардеп виявив у Києві бордель, де міліція бере хабарі з присмаком калу

Бордель, що знаходиться поряд з міліцейським ділянкою на вулиці Костянтинівській на Подолі в центрі Києва, закриття якого безуспішно вже кілька місяців домагаються місцеві жителі, продовжує роботу, оскільки функціонує під “дахом” так званих “правоохоронців”.

Про це заявив депутат Верховної Ради Геннадій Москаль, у минулому – заступник голови МВС України.

“Всю проституцію, всі ці борделі і всі негативні процеси від цього під контролем міліції. По Києву не тільки на Константіновській, а й по десятках інших центральних вулиць знаходяться такі борделі.

 

Я не раз звертався до Генеральної прокуратури, до правоохоронних органів, але нуль реакції” – сказав співрозмовник агентства.

“Що робити людям, які живуть в під’їзді на Костянтинівській, де бордель? Звертатися нікуди! Ні в ООН, ні в ЄС, тим більше, в наші правоохоронні органи! Вони ж отримують частину грошей від цього борделю. У нас міліція бере гроші з наркоторгівлі, з торгівлі людьми, з проституції, тих же гомиків. Це гроші зі смаком калу! По-іншому не скажеш! Те, що люди в будинку від відчаю розкидали листівки, – теж нічого не дасть. Може, людям залишається одне: повиганяти повій з квартири. Я 36 років працював у міліції, мене вчили ніколи не картати особу за її слабкість. Морального кодексу немає. Тому проституцію ніхто не засуджує. Але кришування проституції аморальне з боку міліції!” – резюмував Москаль.

Бордель на вулиці Костянтинівській вже неодноразово ставав предметом публікацій у ЗМІ – у серпні та вересні 2013 року тут була міліція, яка проводила перевірки за заявою мешканців, затримувала підозрілих осіб і перевіряла документи.

Втім, вже незабаром після від’їзду правоохоронців публічний будинок поновлював свою роботу.

Пікантності ситуації додає той факт, що у дворі будинку, де розташувався бордель, знаходиться одне з відділень МВС України. Бордель досі активно рекламується в Інтернеті під виглядом “салону еротичного масажу” .

Минулого тижня місцеві жителі вирішили самостійно боротися з публічним будинком, розвісивши звернення до “жриць кохання” в під’їзді.

У будівлі з’явилися листівки такого змісту: “Шановні пані легкої поведінки! Прохання припинити проституційним діяльність у квартирі № 12. У разі невиконання наших вимог, ми, “мешканці будинку”, будемо змушені звернутися до прокуратури Подільського району, і до господині квартириРябцевої”.

Внизу листівки варто ремарка: ” У під’їзді встановлено відеокамеру , оголошення годі й здирати ” .

Нагадаємо, у Києві діє понад 200 таємних борделів. Найчастіші клієнти борделю – народні депутати, депутати Київради та зірки естради. Найщедріші з VIP-клієнтів – депутати-геї, які платять за інтим-послуги юнакам по 400 дол за годину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.